Святе Письмо з розважаннями на 28 жовтня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 6 грудня
 • Святе Письмо з розважаннями на 5 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
    • Святе Письмо з розважаннями на 28 жовтня

     До Филип’ян послання святого апостола Павла читáння.

     20. Браття, надіюся, що не буду осоромлений ні в чому, а, навпаки, я цілком певний, що нині, як і завжди, Христос буде возвеличений у моїм тілі чи то моїм життям, чи смертю.

     21. Для мене бо життя – Христос, а смерть – прибуток, 22. Однак коли живу в цім смертнім тілі, можу ще корисно працювати; та що вибрати, не знаю. 23. Тягне бо мене на обидва боки: хотілося б мені померти, щоб із Христом бути, бо так багато краще; 24. але для вас більше потрібно, щоб я лишився в тілі. 25. Знаю певно, що зостанусь живим і пробуватиму з усіма вами для поступу вашого й радости у вірі, 26. щоб через мене ваша хвала збільшувалась у Христі Ісусі завдяки моєму поворотові до вас.

     27. Тільки поводьтеся достойно євангелія Христового.

     Алилуя (г. 1): Ісповідять небеса чуда твої, Господи, і істину твою в церкві святих (Пс. 88,6).

     Стих: Бог прославлюваний на раді святих (Пс. 88,8).

     Євангеліє: Лк. 23 зач. 6, 12-19.

     Від Луки святого Євангелія читáння.

     12. В той час вийшов Ісус на гору молитись і провів усю ніч на молитві до Бога. 13. А як настав день, покликав своїх учнів і вибрав з них дванадцятьох, яких назвав апостолами: 14. Симона, якого назвав Петром, Андрія, його брата, Якова, Івана, Филипа, Вартоломея, 15. Матея, Тому, Якова, сина Алфея, Симона на прізвище Зилота, 16. Юду, сина Якова та Юду Іскаріота, що став зрадником.

     17. Зійшовши з ними, він став на рівнім місці; була там велика сила його учнів і людей вельми багато з Юдеї та з Єрусалиму, і з побережжя Тиру та Сидону. 18. Вони прийшли слухати його й оздоровитись від своїх недуг; і всі ті, що їх мучили нечисті духи, теж оздоровлялись. 19. Увесь народ намагався його торкнутися, бо сила виходила з нього й усіх оздоровляла.

     ___

     Перед тим, як вибрати апостолів, Ісус цілу ніч молиться. Бо це дуже відповідальний та складний крок – покликати тих, які стануть учнями. Кожен з них матиме унікальні сили та місію у проповіді Євангелія. Хтось буде улюбленим, хтось поведе на смерть, простолюдини і освічені – серед апостолів були різні.

     Вони зберуться разом і стануть очевидцями сотень чуд, зцілень. А згодом і самі отримають таку силу. Христові апостоли – це чудове свідчення того, що Бог потребує людини задля спасіння. Бог розраховує на місію кожного з нас – у конкретний історичний час.

     Ісус навчав своїх учнів і готував їх до продовження своєї справи. Ми всі – апостоли Любові. Ми всі важливі для Бога.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 6 грудня
    • Святе Письмо з розважаннями на 5 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.