Святе Письмо з розважаннями на 13 листопада

Читай також

  • Святе Письмо з розважанням на 1 грудня
  • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
  • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
        • Святе Письмо з розважаннями на 13 листопада

          До Корінтян другого послання святого апостола Павла читáння.

          12. Браття, маючи таку надію, ми повні сміливости, 13. не як Мойсей, що на лице клав собі покривало, щоб сини Ізраїля не бачили, як той блиск зникав; 14. але їхній розум притупився, бо аж по цей день, коли читається Старий Завіт, те саме покривало зостається невідкритим, Христос бо його усуває. 15. І аж по сьогодні при читанні Мойсея лежить покривало на їх серці. 16. Та коли вернуться до Господа, покривало впаде. 17. Господь же – дух, і де Господній дух – там воля. 18. Ми ж усі, мов дзеркало, відкритим лицем віддзеркалюємо Господню славу і переображуємось у його образ, від слави у славу, згідно з діянням Господа, що є Дух.

          Від Луки святого Євангелія читáння.

          1. Одного разу, коли Ісус у суботу проходив засіяними ланами, учні його зривали колоски і, розтерши їх руками, їли. 2. Деякі з фарисеїв їм сказали:

          – Чому ви робите, чого не годиться робити в суботу?

          3. Ісус відповів їм:

          – Хіба ви не читали, що зробив Давид, як зголоднів, він сам і ті, що були з ним? 4. Як він увійшов у дім Божий, взяв жертовні хліби, їв їх і дав тим, що були з ним, – хліби, яких не дозволено їсти, хіба що самим священикам?

          5. Далі сказав їм:

          – Син чоловічий – владика і суботи.

          6. Раз якось, другої суботи, ввійшов він у синагогу й почав навчати. А був там чоловік з сухою правою рукою. 7. Книжники та фарисеї стали за ним назирати, чи він оздоровить у суботу, щоб найти яке оскарження на нього. 8. Ісус же знав думки їхні і сказав до чоловіка, що мав суху руку:

          – Встань і вийди на середину!

          Підвівся той і став. 9. Тоді Ісус до них промовив:

          – Питаю вас: чи годиться в суботу добро чинити, чи зло робити? Спасти життя чи погубити?

          10. І, глянувши кругом на всіх, сказав до нього:

          – Простягни руку!

          Той зробив так, і його рука стала здорова, як і друга.


          2 Кр. 3, 12-18. «Ми ж усі, мов дзеркало, відкритим обличчям віддзеркалюємо Господню славу й переображуємось у Його образ»

          Християнство від самих початків було і є не тільки проголошенням Доброї новини, а й явленням віри через самих християн. Як і Мойсей, про якого згадує апостол, після перебування з Господом настільки сіяв, що інші не могли подивитись на нього, так само і християни мають бути відображенням божественної слави.

          Світ, завжди і, певно, особливо саме тепер, потребує цього сяяння. Бог потребує своїх свідків. Якщо ми не сяємо, якщо ми і наше життя не вказуємо на Господа, то ми вказуємо на щось інше. Образ Божий є у кожній людині. Але людина або дає цьому образові виявитись і засяяти, або ж ні.

          Частіше ми дозволяємо, щоб життєві проблеми і клопоти цей образ прикривали. Стараймося щораз більше докладати зусиль, щоб Образ Господній, на образ і подобу Якого ми сотворені, віддзеркалював славу нашого Творця.

          Владика Венедикт Алексійчук

          Читай також

        • Святе Письмо з розважанням на 1 грудня
        • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
        • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
          • Оціни

            How useful was this post?

            Click on a star to rate it!

            Average rating 0 / 5. Vote count: 0

            No votes so far! Be the first to rate this post.