Святе Письмо з розважаннями на 30 квітня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 9 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 грудня
 • Святе Письмо з розважаннями на 7 грудня
    • Святе Письмо з розважаннями на 30 квітня

     Діяння Апостолів 3, 11-16.

     11. В ті дні, тому що оздоровлений кривий тримався Петра й Івана, увесь народ, здивований, прибіг до них у притвор, званий Соломоновим. 12. Бачачи це, Петро промовив до народу:

     – Мужі ізраїльські! Чому дивуєтеся цьому? Чому ви дивитесь на нас, немов би ми вчинили власною силою і побожністю те, що цей ходить? 13. Бог Авраама, Ісаака і Якова, Бог отців наших, прославив слугу свого Ісуса, якого ви видали й відреклися перед Пилатом, коли цей присудив пустити його; 14. ви ж Святого і Праведного зреклися і просили, щоб вам помилувано чоловіка душогубця, 15. а Володаря життя вбили; якого Бог воскресив з мертвих, чому ми свідки. 16. І вірою в його ім’я, власне його ім’я скріпило цього, що ви бачите й знаєте, і віра, що через нього, дала йому повне видужання перед усіма вами.

     Євангеліє від Івана 3, 22-33.

     22. В той вирушив Ісус зі своїми учнями у Юдейський край і пробував там із ними, і христив. 23. Іван теж христив, в Еноні біля Салиму, бо там було багато води. І приходили туди і христилися. 24. Ще бо не вкинули були Івана у темницю.

     25. І от знялася суперечка між учнями Івана та юдеями про очищення. 26. Прийшли вони до Івана й кажуть йому:

     – Учителю, той, що був із тобою по той бік Йордану і про якого ти свідчив – он він христить, і всі йдуть до нього.

     27. Іван у відповідь промовив:

     – Не може чоловік нічого взяти, коли йому не дано з неба. 28. Самі ви свідчите мені, що я сказав: я не Христос, але мене послано поперед нього. 29. У кого молода, той – молодий. Дружба молодого, що стоїть і слухає, радіє вельми голосом молодого. Така й моя радість, яка тепер сповнилася. 30. Йому треба рости, мені ж – маліти.

     31. Хто з висоти приходить, той – над усіма. Хто з землі, той земний, і говорить по-земному. Та хто з неба приходить, той над усіма. 32. Що бачив і що чув, про те він свідчить, та свідоцтва його ніхто не приймає. 33. Хто прийняв його свідоцтво, той ствердив, що Бог правдивий.

     ***

     Хто з висоти приходить, той – над усіма.

     Христос приходить, щоб відкрити світу силу кожної  людини. Хрещення у ріці Йордан – це навернення кожного задля відкриття свого потенціалу, закладеного Богом.

     Іван Хреститель готує людей, щоби вони прийняли Бога.

     І не прагне для себе титулів, визнаючи себе за людину земну.

     Усі ми, як і апостоли, учні Ісусові, яу Іван Хреститель – люди земні, однак у кожного з нас закладено Богом дуже великі плпни та можливості. Якщо ми віримо, то нема неможливого. Христос воскрес і до воскресіння закликає кожного з нас. А ми готові?

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 9 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 грудня
    • Святе Письмо з розважаннями на 7 грудня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.