Святе Письмо з розважаннями на 28 вересня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
 • Останні слова Ісуса в Біблії
 • Святе Письмо з розважанням на 3 листопада
    • Святе Письмо з розважаннями на 28 вересня

     Послання Апостола Павла до Галатів 6, 2-10.

     2. Браття, носіте тягарі один одного, і так виконаєте закон Христа. 3. Як хто гадає, що він є чимсь, бувши нічим, обманює себе самого. 4. Кожен нехай добре провіряє своє діло, і тоді матиме чим хвалитися тільки в собі, а не в іншому. 5. Кожний бо власний тягар нестиме,

     6. Хто вчиться слова, хай ділиться своїм добром з тим хто його навчає. 7. Не обманюйте себе самих: з Богом жартувати не можна. Що хто сіє, те й жатиме. 8. Хто бо сіє в тілі, той з тіла жатиме зотління; хто ж сіє в дусі, той від духа жатиме життя вічне. 9. Робімо добро без утоми; у свою пору, як не підупадемо, жатимемо. 10. Отже, поки маємо час, робімо добро всім, а зокрема братам у вірі.

     Євангеліє від Марка 7, 14-24.

     14. В той час Ісус, прикликавши народ, промовляв до нього:

     15. – Слухайте мене всі й розумійте! Нема нічого зовнішнього для людини, що, входячи в неї, могло б її осквернити; те, що виходить з людини, те осквернює людину. 16. Хто має вуха слухати, хай слухає.

     17. І коли він увійшов до хати, дальше від народу, учні спитали його про притчу. 18. Він каже їм:

     – І ви ще такі недотепні? Не розумієте, що все, що входить у людину ззовні, не може її осквернити? 19. Воно бо не входить в її серце, лише в живіт і виходить геть на належне йому місце.

     20. Таким чином, він об’явив чистими всі страви. Сказав, що те, що виходить з людини, те осквернює людину. 21. З нутра бо, з серця людини, виходять недобрі намисли, розпуста, злодійство, душегубство, 22. перелюби, загребущість, лукавство, обман, безсоромність, заздрий погляд, наклеп, гордість, безум. 23. Уся ця погань виходить із нутра й осквернює людину.

     24. І вирушивши звідти, пішов у сторони Тиру та Сидону. Увійшовши ж в один дім, не хотів, щоб довідався хто про те, але не міг окритися.


     Нам іноді здається, що в нашому житті немає нічого видатного, ми не в силах зробити чогось видатного, корисного для багатьох. Дивимось на всесвітньо відомих людей і думаємо, що ми ніколи не проживемо так як вони свого життя.

     Так, справді – не проживемо такого ж, бо кожен з нас унікальний, кожен зі своєю місією. І багато буденних справ, які виконуємо, насправді мають дуже велике значення для цього світу. Бо такими непомітними справами ми служимо одне одному, а отже Богу.

     Будьмо певні, що сьогоднішні, навіть найбільш рутинні справи – це нагода зробити світ кращим і добрішим.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
    • Останні слова Ісуса в Біблії
    • Святе Письмо з розважанням на 3 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.