Святе Письмо з розважаннями на 30 вересня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • Святе Письмо з розважаннями на 30 вересня

     Послання Апостола Павла до Ефесян 1, 7-17.

     7. Браття, маємо відкуплення кров’ю Христовою, відпущення гріхів, згідно з багатством його благодаті, 8. яку він вилляв на нас щедро у всій мудрості та розумі. 9. Він, за своїм благоволінням, дав нам пізнати тайну своєї волі, яку був ухвалив наперед, 10. щоб, коли настане повнота часів, здійснити її: зібрати у Христі під однією головою все, небесне і земне.

     11. У ньому ми також стали наслідниками, призначеними наперед заміром того, хто все чинить за радою своєї волі, 12. щоб ми були на хвалу його величі, ми, що вже раніш були нашу надію поклали на Христа. 13. У ньому й ви, – почувши слово правди, благовість вашого спасіння, в яке ви повірили, – були позначені печаттю обіцяного Святого Духа, 14. що є завдатком нашого насліддя для повного визволення викуплених, на хвалу його величі.

     15. Тому і я, почувши про вашу віру в Господа Ісуса і про любов до всіх святих, 16. не перестаю дякувати за вас у моїх молитвах, 17. щоб Бог Господа нашого Ісуса Христа, Отець слави, дав вам духа мудрости та об’явлення, щоб його пізнати добре

     Євангеліє від Марка 8, 1-10.

     1. В той час, як знову була сила народу, а не мали що їсти, закликав учнів і каже їм:

     2. – Жаль мені цих людей, ось вони уже три дні зі мною, і не мають що їсти. 3. Коли відпущу голодних додому, ослабнуть у дорозі; деякі бо з них прийшли здалека.

     4. Учні йому відповіли:

     – Звідкіль хто міг би нагодувати їх хлібом тут у пустелі?

     5. Він спитав їх:

     – Скільки маєте хлібів?

     – Сім, – відповіли.

     6. Тоді він велів народові сісти на землю і, взявши сім хлібів та воздавши хвалу, розламав їх і дав учням, щоб роздавали, і вони роздавали народові. 7. Мали вони також кілька рибок; він благословив їх і наказав теж роздати. 8. І вони їли й наситились, і зібрали сім кошів кусків, що зостались. 9. Було їх яких чотири тисячі. І відпустив їх. 10. Ввійшовши відразу в човен з учнями, прибув у Далманут-край.


     Неможливе в людини – можливе в Бога.

     Ісусові жаль людей, які слухають Його голодними і Він щиро прагне їх нагодувати помножуючи ті невеликі дари, які є.

     Чудо помноження їжі – це чудо великої любові Бога до людини, безкорисливої, безмежної, безумовної. Бог любить людину і бачить її потреби.

     Так, жодне наше прохання не проходить повз вуха Божі, навіть якщо нам здається, що Він не чує.

     Бог завжди готовий зробити неможливе для нас, як тоді, для п’яти тисяч народу. Лиш би ми прийшли слухати Його слова і довіряли Йому.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]