Святе Письмо з розважаннями на 8 листопада

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 10 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 9 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 грудня
    • Святе Письмо з розважаннями на 8 листопада

     Друге Послання Апостола Павла до Тимотея 2, 1-10.

     1. Сину Тимотею, зміцнюйся у благодаті, що в Христі Ісусі. 2. Що ти чув від мене при багатьох свідках, те передай вірним людям, які будуть здібні й інших навчити. 3. Перенось, отже, зо мною труди як добрий воїн Христа Ісуса. 4. Ніякий вояк не встряває у справи життя цього, як хоче догодити тому, хто його найняв на службу. 5. І коли хто бореться, не отримує вінка, як не бореться згідно з правилами. 6. Хліборобові, що працює, належиться перша частка у плодах. 7. Зрозумій, що кажу, і Господь дасть тобі розуміння у всьому.

     8. Пам’ятай про Ісуса Христа, що воскрес із мертвих, з роду Давида, згідно з моїм євангелієм, 9. за яке я страждаю аж до кайданів, немов злочинець. Але слова Божого зв’язати не можна. 10. Тому все терплю ради вибраних, щоб і вони осягли спасіння, що в Христі Ісусі, з вічною славою.

     Євангеліє від Йоана 15, 17 – 16, 2.

     Сказав Господь своїм учням:

     17. Це вам заповідаю: щоб ви любили один одного.

     18. Вас ненавидить світ – знайте, що він мене перше, ніж вас, ненавидів. 19. Як би ви були від світу, світ своє любив би. А що ви не від світу, бо я вибрав вас від світу, тому світ вас ненавидить. 20. Згадайте слово, що я був сказав вам: слуга не більший від пана свого. Якщо переслідували мене, переслідуватимуть і вас; і якщо слово моє зберігали, зберігатимуть і ваше. 21. Та все те робитимуть вам за моє ім’я, не знають бо того, хто послав мене. 22. Якби я не прийшов був і не говорив до них, гріха не мали б. Але тепер вони виправдання за їхній гріх не мають. 23. Хто ненавидить мене, і Отця мого ненавидить. 24. Якби я не чинив був серед них діл, яких ніхто інший не чинив, гріха не мали б. Тепер же й бачили й зненавиділи – і мене й Отця мого. 25. Але щоб здійснилося слово, що написане в законі їхньому: ненавиділи вони мене без причини. 26. Як прийде Утішитель, якого зішлю вам від Отця, Дух істини, який від Отця походить, він свідчитиме про мене. 27. Та й ви свідчитимете, бо ви зо мною від початку.

     1. Сказав я вам те, щоб ви не зневірилися. 2. Вас виключать із синагог, і настане година, коли кожен, хто вас убиватиме, гадатиме, що служить Богові.


     Це вам заповідаю: щоб ви любили один одного.

     Будьмо відверті, чи відчуваємо ми щодня, що нас люблять. Не лише рідні-близькі-знайомі.

     Але й зовсім незнайомі, прості перехожі, продавці чи покупці на ринку, ті, хто їздить із нами в маршрутках?

     Навіть ті, кого зустрічаємо у храмі?

     Християни, які приймають Євхаристію, стають одні для одних особливо рідними, бо всі – у одному Ісусовому тілі.  Але чи вистачає нам любові на кожну хвилину нашого життя, особливо, коли виникають складні ситуації, непорозуміння?

     Нам треба вчитись відкриватись іншим, сприймаючи кожного на своєму шляху як образ Божий.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 10 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 9 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 грудня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 4.3 / 5. Vote count: 14

      No votes so far! Be the first to rate this post.