Святе Письмо з розважаннями на 13 грудня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • Святе Письмо з розважаннями на 13 грудня

     До Тимотея першого послання святого апостола Павла читáння.

     1 Тим. 286 зач.; 5, 11-21.

     11. Молодих же вдовиць не приймай, бо як їх охопить пристрасть, противна Христові, хочуть заміж виходити, 12. стягаючи на себе осуд, бо відкинули першу віру. 13. Крім того, вони звикають бездільно по хатах тинятися; і не тільки нічого не роблять, але цокочуть і скрізь втручаються, і базікають, що не личить. 14. Отже, я хочу, щоб молодші виходили заміж, дітей родили, рядили домом і не давали противникові ніякої зачіпки для лихомовства. 15. Бо деякі вже пішли слідом за сатаною.

     16. Коли ж яка віруюча прийняла до себе вдовиць, нехай їм помагає, хай не обтяжується Церква, щоб вона могла справжнім удовам помагати.

     17. Пресвітери, що добре головують, гідні подвійної шани, передусім ті, що працюють словом і навчанням. 18. Бо Писання говорить: Не зав’язуй рота волові, що молотить і «робітник гідний своєї нагороди». 19. На пресвітера не приймай скарги, хібащо при двох або трьох свідках. 20. Тих, які грішать, картай перед усіма, щоб і інші мали страх.

     21. Заклинаю тебе перед Богом і Христом Ісусом та вибраними ангелами берегти це безсторонньо, не робивши нічого з упередженням до когось.

     Від Луки святого Євангелія читáння.

     Лк. 87 зач. 17, 26-37.

     Сказав Господь:

     26. Як було за днів Ноя, так буде й за днів сина чоловічого: 27. їли, пили, женилися, виходили заміж, аж до дня, коли Ной увійшов у ковчег; надійшов потоп, і вигубив усіх їх. 28. Так само сталось і за днів Лота: їли, пили, купували, продавали, садили, будували; 29. та того дня, коли Лот вийшов з Содому, вогонь і сірка линули з неба і всіх вигубили. 30. Так само буде й того дня, як об’явиться Син чоловічий. 31. Хто буде того дня на крівлі, речі ж його в хаті, нехай не злізає за ними. А хто на полі, нехай так само не вертається назад. 32. Згадайте собі жінку Лота.

     33. Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його. 34. Кажу вам, тієї ночі двоє буде на однім ліжку: одного візьмуть, другого зоставлять. 35. Дві жінки молотимуть разом: одну з них візьмуть, другу зоставлять. 36. Двоє буде на полі: одного візьмуть, другого лишать.

     37. Тоді вони його спитали:

     – Де, Господи?

     Він відповів їм:

     – Де труп, там і орли зберуться.


     Луки 17, 30: «Так само буде й того дня, як об’явиться Син чоловічий»

     Очікування зустрічі зі Сином Божим, розуміння, що, як і колись, Його прихід означатиме зміни у світовій системі людства, мало б спонукати кожного, а християн особливо, готуватися до цього приходу. Очікуючи гостей, ми стараємося привести до порядку свою оселю, дбаємо про гостинне прийняття, хочемо й самі добре виглядати. Але чому, очікуючи приходу Господа, не вболіваємо, щоб наші душі були чисті, життя не заплямоване гріхом. А, навпаки, ми в стані постійного безладу.

     Раз у рік, у кращому випадку двічі, а в ідеальному – хоча б раз у місяць ми намагаємося очистити душі від прогрішень. Але чи очищуємо своє життя від гріхів? Чи змінюємо свою поведінку? Чи по-іншому стараємося жити, щоб відповідати найдорожчому Гостю, зустрічі з яким очікуємо? Чи стаємо до Нього ближчими?

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]