Святе Письмо з розважанням на 10 січня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 10 січня

     До Євреїв послання святого апостола Павла читáння.

     Євр. 333 зач.; 12, 25-26; 13, 22-25.

     25. Браття, глядіть, не відвертайтеся, коли він промовляє; бо коли ті, що зреклися того, хто говорив на землі, не уникнули кари, оскільки більше ми, коли відвернемося від того, хто говорить з неба, 26. від того, якого голос колись був захитав землею, нині ж обіцяв, кажучи: ще раз я захитаю не лиш землею, але й небо.

     22. Благаю вас, брати, прийміте це слово потіхи, бо я коротко написав вам. 23. Знайте, що наш брат Тимотей уже звільнений, і як прибуде скоро, я з ним вас побачу.

     24. Вітайте всіх ваших наставників і всіх святих. Вітають вас ті, що в Італії.

     25. Благодать хай буде з усіма вами. Амінь.

     Від Марка святого Євангелія читáння.

     Мр. 43 зач. 10, 2-12.

     2. Одного разу фарисеї, приступивши і спокушаючи, питали Ісуса:

     – Чи можна чоловікові відпустити жінку?

     3. Він у відповідь сказав їм:

     4. – Що заповів вам Мойсей? Вони сказали:

     – Мойсей дозволив написати розвідного листа і відпустити.

     5. Ісус сказав їм:

     – То через жорстоке серце ваше написав він вам той припис. 6. На початку ж сотворення Бог создав їх чоловіком та жінкою. 7. Ось чому чоловік покине батька-матір і пристане до своєї жінки, 8. і обоє будуть одним тілом; тому вони вже не двоє, а одне тіло. 9. Що, отже, Бог з’єднає, людина хай не розлучає.

     10. В домі ж учні знов його про те спитали. 11. І він сказав їм:

     – Хто відпускає свою жінку й бере іншу, чужоложить з нею. 12. І коли жінка покине свого чоловіка й вийде за іншого, чужоложить.


     Мр. 12, 1-12. «Один чоловік насадив виноградник, обвів його муром, видовбав винотоку, збудував башту, винайняв його виноградарям і від’їхав на чужину».

     Цілковито зрозуміло, що Ісус Христос у цьому випадку, оповідаючи притчу, говорить про життя кожного з нас. Бог влаштував наше життя якнайкраще. Він усе чинить для того, щоб ми почувалися щасливими, тішилися Ним, тішилися тим життям. Наше життя і події в ньому – не набір випадковостей, це найкраще, що ми могли отримати від Бога. У якій епосі ми живемо, серед якого народу, у яких обставинах, серед яких людей – усе це від Господа. Бог, даючи це життя, хоче, щоб у тих обставинах ми приносили плоди. А ми, як завжди, невдоволені тим, що маємо. Ми завжди маємо таку думку: якби було інакше, то от тоді я міг би принести якісь плоди, щось доброго зробити; в інших обставинах я став би досконалішим чи святішим, побожнішим чи поблажливіших до ближніх.

     Шкода, що дуже часто ми не усвідомлюємо, що Бог дав для нас усе найкраще. Наше життя це великий дар від Бога, і саме в цьому житті, у цих обставинах Бог очікує, щоб ми приносили плоди! (Вл. Венедикт Алексійчук)

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]