Святе Письмо з розважаннями на 25 квітня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 18 червня
 • Святе Письмо з розважанням на 17 червня
 • Святе Письмо з розважанням на 16 червня
    • Святе Письмо з розважаннями на 25 квітня

     Діяння Апостолів 4, 1-10.

     1. В ті дні, коли апостоли промовляли до народу, надійшли священики, наставник храму і садукеї, 2. обурені тим, що вони народ навчають та звіщають в Ісусі воскресіння мертвих, 3. і наклали на них руки й кинули їх у в’язницю аж до ранку, бо вже був вечір. 4. Однак багато з тих, що чули слово, увірували, і було їх числом п’ять тисяч чоловіків.

     5. На другий день зібралися їхні князі, старші та книжники в Єрусалимі, 6. і первосвященик Анна, і Каяфа, і Іван, і Олександер, і скільки було з первосвященичого роду.

     7. Вони поставили їх посередині й питали:

     – Якою силою або яким ім’ям ви це зробили?

     8. Тоді Петро, повний Духа Святого, промовив до них:

     9. – Князі народу і старші! Коли нас допитуються сьогодні про добрий вчинок для недужого і як він став здоровим, 10. нехай буде відомо всім і всьому народові ізраїльському, що ім’ям Ісуса Христа Назарянина, якого ви розп’яли і якого Бог воскресив з мертвих, – ним цей стоїть здоровий перед вами.

     Євангеліє від Йоана 3, 16-21.

     16. Сказав Господь: так Бог полюбив світ, що дав Сина свого єдинородного, щоб кожен, хто вірує в нього, не загинув, але жив життям вічним. 17. Бо Бог не послав у світ Сина, щоб світ засудити, але щоб ним спасти світ. 18. Хто вірує в нього, не буде засуджений; хто ж не вірує, той уже засуджений, бо не увірував в ім’я єдинородного Сина Божого. 19. Суд же такий: світло прийшло у світ, та люди більше полюбили темряву, ніж світло, бо діла їхні були лихі. 20. Кожен бо, хто чинить зло, ненавидить світло і не йде до світла, щоб не виявились діла його. 21. А хто правду чинить, іде до світла, щоб виявилися діла його, бо вони зроблені у Бозі.


     Любов Божа немислимо безмежна, однак людина вперто не хоче приймати її, тікаючи з-перед Божого обличчя.

     Чому люди більше полюбили темряву? Може тому, що темрява, гріх – це шлях без опору, боротьби, зусиль. Йти за своїми хвилевими забаганками – незважаючи ні на що…

     Ісус пропонує щось зовсім інше – наставляти другу щоку для удару, віддавати останнє, служити і бути найменшим. Світ же ж з усіх куточків каже: живи тут і тепер так, як хочеш, слухайся своїх почуттів, не думай про наслідки, роби все для свого задоволення, бачачи тільки себе.

     То ж чому ми, люди, так любимо темряву гріха? Через її свободу, абсолютно ілюзорну свободу, яка позбавляє справжньої волі і гідності бути дитиною Бога.

     Ціна нашого спасіння надто велика, а Божа любов – неосяжна. Нехай розуміння цих істин буле провідною зіркою нашого життя.

      

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 18 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 17 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 16 червня
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)