Святе Письмо з розважанням на 13 липня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 13 липня

     До Корінтян першого послання святого апостола Павла читáння.

     1 Кор. 129 зач.; 3, 18-23.

     18. Браття, нехай ніхто себе не зводить. Як кому з вас здається, що він мудрий у цьому віці, хай дурним стане, щоб зробитися мудрим, 19. бо мудрість цього світу – глупота в Бога. Написано бо: Він ловить мудрих їхніми хитрощами; 20. і ще:

     Господь знає думки мудрих,
     що вони марні.

     21. Тому нехай ніхто не покладає своєї хвали в людях; усе бо ваше: 22. чи то Павло, чи Аполлос, чи Кифа, чи світ, чи життя, чи смерть, чи теперішнє, чи майбутнє – усе ваше, 23. ви ж Христові, а Христос Божий.

     Від Матея святого Євангелія читáння.

     Мт. 54 зач. 13, 36-43.

     36. В той час, коли Ісус прийшов додому, підійшли до нього його учні й кажуть:

     – Виясни нам притчу про кукіль, що на полі.

     37. Він у відповідь сказав їм:

     – Той, хто сіє добре зерно – це Син чоловічий; 38. поле – це світ; добро зерно – це сини царства; кукіль – це сини лукавого; 39. ворог, що його посіяв – це диявол; 40. жнива – це кінець світу; женці – це ангели. Так, як збирають кукіль і в вогні палять, так само буде при кінці світу: 41. Син чоловічий пошле своїх ангелів, які зберуть із його царства всі спокуси й тих, що чинять беззаконня, 42. і кинуть їх до вогненної ночі: там буде плач і скрегіт зубів. 43. І тоді праведні засяють, як сонце, в царстві Отця свого.

     Хто має вуха, нехай слухає.


     1 Корінтян 3, 19: «Бо мудрість цього світу – глупота в Бога»

     Нам зараз складно собі навіть уявити, що Ісуса Христа можна сприймати по-іншому, аніж як Сина Божого. Нам складно собі уявити, що Його сучасники не зуміли в Ньому розпізнати Спасителя. І навіть учні мали сумнів і побоялися йти за Ним, а відрікалися чи потребували перше торкнутися, щоб переконатися.

     Так, це дивує і але водночас і стає причиною, щоб задуматися. Ми точно знаємо, ким є Христос. Ми точно знаємо про Його жертву задля нашого порятунку, але, незважаючи на це, все ж продовжуємо сумніватися, що Божі Заповіді, що Божий Закон стосується кожного з нас і що своїми прогрішеннями йдемо супроти Бога.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]