Святе Письмо з розважанням на 9 жовтня

Читай також

 • Святе Письмо з розважаннями на 21 червня
 • Святе Письмо з розважаннями на 20 червня
 • Святе Письмо з розважаннями на 19 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 9 жовтня

     До Филип’ян послання святого апостола Павла читáння.

     Флп. 235 зач.; 1, 1-7.

     1. Павло і Тимотей, слуги Христа Ісуса, усім святим у Христі Ісусі, що у Филиппах, з єпископами та дияконами: 2. благодать вам і мир від Бога, нашого Отця, і Господа Ісуса Христа.

     3. Дякую Богові моєму щоразу, коли вас згадаю, 4. завжди в кожній моїй молитві за всіх вас із радістю молячися, 5. за участь вашу в євангелію від першого дня й досі; 6. я певний, що хто почав у вас добре діло, завершить його до дня Христа Ісуса.

     7. Воно й справедливо мені думати це про всіх вас, бо ви в мене у серці; всі ви, чи то в моїх кайданах, чи то в обороні, чи то в утвердженні євангелія, берете участь у моїй благодаті.

     Від Луки святого Євангелія читáння.

     Лк. 16 зач. 4, 37-44.

     37. В той час прийшов Ісус до дому Симона і рознеслася чутка про нього по всій тій країні. 38. Теща ж Симона була в тяжкій гарячці, і його попросили за неї. 39. Нахилившися над нею, він погрозив гарячці, і гарячка відійшла від неї; зараз же підвівшись, теща почала їм услуговувати.

     40. А як заходило сонце, всі, хто мав яких недужих на різні хвороби, приводили їх до нього, і він на кожного з них клав руки й оздоровляв їх. 41. А з багатьох з них виходили також і біси, що кричали:

     – Ти – Син Божий!

     Та він, грозячи, не давав їм говорити, бо вони знали, що він – Христос.

     Проповідь в інших містах

     42. Як настав день, він вийшов і пішов на самітне місце, і люди кинулись його шукати, і, найшовши, хотіли затримати його, не пустити від себе. 43. Він сказав їм:

     – Я маю й іншим містам звіщати добру новину про царство Боже, бо на це я посланий.

     44. І проповідував по синагогах у Юдеї.


     Филип’ян 1,3: «Дякую Богові моєму щоразу, коли вас згадаю, завжди в кожній моїй молитві за всіх вас із радістю молячися»

     Ми дбаємо про комфорт дорогих для нас людей, щоб вони почувалися добре, щоб мали можливості для самореалізації. Та ще більшою опікою є, коли ми молимося за них. Коли через нас у їхньому житті діє Господь.

     Навчімося дякувати Богові за за людей, які поруч. За тих, хто з’явився у нашому житті, хто подарував нам певний досвід і за тих, хто також опікується нами і молиться за нас.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважаннями на 21 червня
    • Святе Письмо з розважаннями на 20 червня
    • Святе Письмо з розважаннями на 19 червня
     • Оціни

      [ratemypost]