Святе Письмо з розважанням на 2 листопада

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
 • Останні слова Ісуса в Біблії
 • Святе Письмо з розважанням на 3 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 2 листопада

     До Колосян послання святого апостола Павла читáння.

     5. Браття, поводьтеся мудро з тими, що назовні, використовуючи час. 6. Ваша розмова нехай завжди буде люб’язна та приправлена сіллю, щоб ви знали, як маєте кожному відповісти.

     7. Щодо мене, вас повідомить про все Тихик, любий брат, вірний помічник і сослужитель у Господі. 8. Власне, тому я його до вас вислав, щоб ви довідалися про наші справи та щоб він утішив серця ваші, 9. разом з Онисимом, вірним та любим братом, який з-між вас. Вони скажуть вам про все, що тут діється.

     14. Вітає вас Лука, любий лікар, та Димас.

     18. Привіт моєю, Павловою, рукою. Пам’ятайте про мої кайдани. Благодать хай буде з вами.

     Від Луки святого Євангелія читáння.

     51. Одного разу сталось, коли наближалися дні відходу Ісуса з цього світу, він твердо постановив пуститися в дорогу до Єрусалиму. 52. І вислав посланців перед собою; пішли вони й увійшли в якесь самарянське село, щоб йому приготувати місце. 53. Та самаряни його не прийняли, бо він подорожував до Єрусалиму. 54. Бачивши те, учні Яків та Іван сказали:

     – Господи, хочеш – ми скажемо, щоб вогонь зійшов з неба і пожер їх. 55. Ісус, обернувшись, став докоряти їм: Не знаєте, якого ви духа. Бо Син Чоловічий не прийшов губити людські душі, а спасти.

     56. І вони пішли в інше село.

     22. Сказав Господь своїм учням: Все дав мені Отець мій, і ніхто не знає, хто Син, крім Отця, і хто Отець, крім Сина, та кому Син схоче відкрити.

     23. Потім, звернувшися до учнів, промовив:

     24. – Щасливі очі, які бачать, що ви бачите. Кажу бо вам, що багато пророків і царів хотіли бачити, що ви бачите, і не бачили, і чути, що ви чуєте, і не чули.


     Луки 10, 24: “Щасливі очі, які бачать, що ви бачите”

     Нас можуть засмучувати ті, кого любимо, можуть розчаровувати ті, кому довіряли та нас ніколи не зрадить Той, у Кого віримо.

     Наше життя наскрізь переплетене переживаннями – щасливими, сумними… Також воно цілковито збудоване на цінностях, але в кожного вони свої. Хтось вбачає в усьому проблеми, а хтось – можливості.

     Та в будь-якому разі багато залежить від того, якою є наша віра. Хто чи що в основі нашого життя. Кажуть, постав Бога в центрі життя і все стане на свої місце.

     Тому варто розширити свій кругозір, не обмкежуючись щоденною рутиною, а шукаючи присутність Господа і наповнюючись Його любов’ю, якою щиро обдаровує кожного.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
    • Останні слова Ісуса в Біблії
    • Святе Письмо з розважанням на 3 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 4.7 / 5. Vote count: 48

      No votes so far! Be the first to rate this post.