Святе Письмо з розважанням на 14 листопада

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 14 листопада

     До Солунян першого послання святого апостола Павла читáння.

     1 Сол. 268 зач.; 3, 9-13.

     9. Браття, яку дяку можемо віддати Господеві за всю радість, якою ви нас врадували перед нашим Богом? 10. Ніч і день якнайревніше молимося, щоб побачити ваше лице та доповнити те, чого бракує вашій вірі. 11. Нехай же сам Бог і Отець наш та Господь наш Ісус направить нашу до вас путь. 12. Вам же нехай Господь дасть зріст і наповнить щедро любов ю один до одного й до всіх, такою самою, яку ми маємо до вас, 13. і нехай він зміцнить ваші серця, щоб були бездоганними у святості перед Богом і Отцем нашим, як прийде Господь наш Ісус з усіма його святими.

     Від Луки святого Євангелія читáння.

     Лк. 60 зач. 11, 34-41.

     Сказав Господь:

     34. Світло твого тіла – око твоє. Коли око твоє здорове, все тіло твоє світле; коли ж воно недуже, все тіло твоє темне. 35. Гляди, отже, щоб світло, що в тобі, не стало темрявою. 36. Коли, отже, все тіло твоє світле й нічого темного не має, воно буде все в світлі, так, як коли б освічувало тебе світло своїм сяйвом.

     37. Коли він говорив іще, якийсь фарисей запросив його на обід до себе. Ісус увійшов і сів за столом. 38. Побачивши це, фарисей здивувався, що він перш не обмився перед обідом. 39. Господь сказав до нього:

     – От ви, фарисеї, чистите лиш зверху чашу й полумисок, самі ж ви всередині повні здирства й лукавства. 40. Безумні! Чи той, що зробив верх, чи не зробив і середини? 41. Краще дайте милостиню з того, що всередині, і все у вас буде чисте.


     Луки 60, 35: “Гляди, отже, щоб світло, що в тобі, не стало темрявою”. 

     Твій світ може перевенутися в один момент. Не думай, що до цього треба дуже довго йти. Хоча так, насправді ти в собі можеш вирощувати це з дня в день, із хвилини в хвилину…

     Ти можеш переживати безліч різних моментів і саме те, як переходитимеш через них, врешті визначить, яка дорога попереду.

     Ти можеш щоденно змінювати цей світ для інших. Лише подумай – тобі це дійсно під силу!

     І тобі вирішувати – ставатиме він для них яскравішим і повнішим щастям, чи, навпаки, блякнутиме в тінях байдужості. “Гляди, отже, щоб світло, що в тобі, не стало темрявою”…

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]