Святе Письмо з розважанням на 17 лютого

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 7 квітня
 • Святе Письмо з розважанням на 6 квітня
 • Святе Письмо з розважанням на 31 березня
    • Святе Письмо з розважанням на 17 лютого

     До Корінтян першого послання святого апостола Павла читáння.

     1 Кор. 132 зач.; 4, 17 – 5, 5.

     17. Браття, я послав вам Тимотея, мою улюблену і вірну в Господі дитину; він нагадає вам мої в Христі дороги, як я навчаю скрізь у кожній церкві. 18. Деякі возгодріли, наче б я не мав прийти до вас уже більше. 19. Але я незабаром до вас прийду, коли Господня на те воля, і пізнаю не лиш слова загорділих, але й діла їх. 20. Бо Царство Боже не у словах, але у вчинках. 21. Чого хочете: щоб я прийшов до вас з палицею чи з любов’ю та духом лагідности?

     1. Скрізь чути, що між вами є розпуста, і то така розпуста, якої і між поганами нема: хтось має за жінку батькову жінку! 2. Ви ж наповнилися гордощами, хоч повинні б сумувати, щоб виключити з-посеред себе того, хто допустився цього вчинку. 3. Бо я, неприявний тілом, але присутній духом, уже засудив того, хто таке вчинив, так, якби я був присутній, 4. коли в ім’я Господа нашого Ісуса зберетесь ви і дух мій, силою Господа нашого Ісуса, 5. щоб видати такого сатані на погибіль тіла, щоб спасся дух у день Господній.

     Від Матея святого Євангелія читáння.

     Мт. 97 зач. 24, 1-13.

     1. Того часу приступили до Ісуса учні його, щоб показати йому храмові будівлі. 2. Він у відповідь сказав їм:

     – Чи бачите все це? Істинно кажу вам: не лишиться тут камінь на камені, який не був би перевернений.

     3. І коли він сів на Оливній горі, його учні приступили до нього насамоті й питали:

     – Скажи нам, коли це буде і який буде знак твого приходу й кінця світу?

     4. Ісус у відповідь мовив їм:

     5. – Глядіть, щоб ніхто не звів вас. Багато бо прийде в моє ім’я, що будуть казати: я Христос, і зведуть багатьох. 6. Ви почуєте про війни та воєнні поголоски; глядіть же, не тривожтесь, бо треба, щоб це все сталось, але це ще не кінець. 7. Народ бо на народ повстане і царство на царство. Голод, чума та землетруси будуть по різних місцях, 8. та все це – початок страждання.

     9. Тоді видадуть вас на муки й уб’ють вас; вас будуть ненавидіти всі народи імени мого ради. 10. Багато тоді спокусяться і видаватимуть один одного й будуть ненавидіти один одного. 11. Чимало лжепророків устане і зведуть багато людей. 12. Тому, що розбуяє беззаконня, любов багатьох охолоне. 13. Але хто витримає до останку, той спасеться.


     Матея 24, 13: “Але хто витримає до останку, той спасеться”

     Знаєте, завжди буде спокуса здатися. Особливо тоді, коли дуже важко. Коли стосунки стають страшенно напруженими. Коли не вдається те, до чого докладаєте зусилля. Будуть моменти, коли здаватиметься, що світ перевернувся з ніг на голову.

     Та в будь-якій ситуації, в будь-які моменти треба пам’ятати, що нам даровано шанс для значно більшого. Що ми здатні на більше. І що з нами постійно є Той, Хто веде і супроводжує, Хто завжди поруч. Ніхто з нас не одинокий!

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 7 квітня
    • Святе Письмо з розважанням на 6 квітня
    • Святе Письмо з розважанням на 31 березня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.