Святе Письмо з розважанням на 16 березня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 7 квітня
 • Святе Письмо з розважанням на 6 квітня
 • Святе Письмо з розважанням на 31 березня
    • Святе Письмо з розважанням на 16 березня

     До Римлян послання святого апостола Павла читáння.

     Рим. 115 зач.; 14, 19-26.

     19. Тож стараймося про те, що веде до миру і до обопільного будування. 20. Не руйнуй Божого діла задля їжі. Все чисте, та горе чоловікові, що їжею призводить до упадку. 21. Добре не їсти м’яса і вина не пити, ні того, об що твій брат спіткнувся б. 22. Ту віру, що ти маєш, тримай її для себе перед Богом. Блажен, кому совість не закидає в тому, що рішив робити. 23. Хто ж вагається, коли їсть, уже засуджений, бо не чинить по добрій вірі; все бо, що не по добрій вірі – гріх.

     24. Тому ж, хто може вас утвердити згідно з моїм Євангелієм і з проповідуванням Ісуса Христа, згідно з відкриттям тайни, промовчаної протягом відвічних часів, 25. тепер же об’явленої через писання пророків, за велінням предвічного Бога, і розголошеної для всіх народів, щоб вони корились вірі, 26. — Богові, єдиному мудрому, через Ісуса Христа, слава на віки віків. Амінь.

     Від Матея святого Євангелія читáння.

     Мт. 43 зач. 11, 27-30.

     Сказав Господь своїм учням:.

     27. Все передане мені моїм Отцем, і ніхто не знає Сина, крім Отця, і Отця ніхто не знає, крім Сина, та кому Син схоче відкрити.

     28. Прийдіть до мене всі втомлені й обтяжені, і я облегшу вас. 29. Візьміть моє ярмо на себе й навчіться від мене, бо я лагідний і сумирний серцем, і найдете полегшу душам вашим. 30. Ярмо бо моє любе й тягар мій легкий.


     Матея 11, 28: “Прийдіть до мене всі втомлені й обтяжені, і я облегшу вас”

     Коли щось болить чи тривожить, коли переповнюють переживання чи страхи — йдемо до найрідніших. Вони допомагають нам пережити складні часи, підтримують словом, розумінням та готовністю бути поруч із нами завжди.

     Коли радісно і щастю немає меж, коли хочеться сміятися — йдемо до найрідніших. Вони розділяють з нами ці прекрасні хвилини.

     Впродовж усього життя ми маємо поруч найнадійнішого та найріднішого — Бога. І, незважаючи на те, що не завжди маємо час для Нього, для спілкування-молитви, Він завжди з нами і завжди веде. Бог не дає нікому випробувань понад міру того, що можемо витримати і завжди допомагає пережити всі прикрощі та неприємності. Треба лише навчитися чути і розуміти Його.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 7 квітня
    • Святе Письмо з розважанням на 6 квітня
    • Святе Письмо з розважанням на 31 березня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.