Роль ангелів у житті Ісуса Христа

Читай також

 • У пошуках крихти надії
 • «Пишучи вірш, молюся»: поезія семінариста про Україну, Бога та любов підкорила серця тисяч українців
 • Нехай направиться. Перший тиждень Великого посту
    • Роль ангелів у житті Ісуса Христа

     Перші слова Біблії стверджують, що: “На початку Бог сотворив небо та землю”. Це те видиме та невидиме тобто світ матеріальний та нематеріальний.Частиною духовного світу є ангели які споглядають лице Господа Бога, перебувають близько до Нього. Саме тому ми, Сестри від ангелів, намагаємося їх наслідувати – бути серцем і подумки з Богом. 

     Отже, з перших слів Біблії ми дізнаємося про духовний світ та ангелів. Католицька Церква навчає, що від зачаття Бог дає людині ангела. Це прояв Цого турботи, аби направити нас до спасіння та допомогти на шляху життя. А тепер подумайте про інших людей, які нас оточують, адже у кожного є ангел охоронець.

     Святий Папа Йоан ІІ перед кожною запланованою розмовою та зустріччю молився до ангела охоронця, щоб він влаштував усе. Він стверджував, що ангели завжди супроводжують нас до Христа тому в молитві до них нам не варто ні про що хвилюватися. 

     Життя Ісуса Христа було оточене опікою ангелів від народження. Ми читаємо, що вони приходили зі звістками до Йосифа та Марії. Особисто для мене знаковою присутністю є перебування Ісуса в Пустелі де після 40 днів посту до Спасителя прийшов сатана, тобто … ангел. І ось тепер, колись найдосконаліше створіння Творця, сатана стоїть перед Богом та спокушує Його. Вражає його зухвалість, творіння, яке вирішило, що так можна ставитися до Творця. Але після останньої спокуси коли Ісус відмовив то лукавий відступає  і ангели Божі починають служити Йому. 

     Заохочую вірити та відкривати тиху присутність цих Божих помічників. Особливо зосередьмо увагу на моментах духовної боротьби Христа коли Він прийняв таке тяжке, але необхідне рішення в Гетсиманському саду. Коли учні спали то ангел приступив та потішав Ісуса. Цей опис хоч і короткий, але проявляє людяність Ісуса, який страждав по справжньому та потребував утіхи. І ось ми бачимо, що до Нього приходить посланець Божий, який підтримує Його в момент нерозуміння учнів та суспільства.  Тому ця історія особливо актуальна для тих, хто потребує та шукає потіху.

     Ангели воскресіння. Вони є провісниками остаточної перемоги Христа біля гробниці у неділю вранці. Вони також приходять до учнів направляючи їх йти до Галілеї для зустрічі з Христом.

     Ангели, які супроводжують життя первісної Церкви. Тут ми бачимо, що ангели, які супроводжували старозаповітних пророків підтримують апостолів та Церкву. Книга Діяння Апостолів підходить для роздумів та медитації, адже тут ми бачимо боротьбу людей та Божу їм допомогу. Зокрема, виведення ангелом апостолів із вязниці. 

     Як молитву до ангелів ви можете використовувати 91 Псалом.

     Монахиня зі згромадження сестер від Ангелів (м. Вінниця) сестра Юлія Заводовська на Радіо Марія

     Читай також

    • У пошуках крихти надії
    • «Пишучи вірш, молюся»: поезія семінариста про Україну, Бога та любов підкорила серця тисяч українців
    • Нехай направиться. Перший тиждень Великого посту
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.