Справжня любов… чекає?

Читай також

 • Ознаки зла
 • Священників УГКЦ Івана Левицького та Богдана Гелету звільнили з російського полону
 • «Усмішка української молоді є надією вашого народу», – брати Taize Блаженнішому Святославу
    • Справжня любов… чекає?

     Особливим моментом обітниці є освяченням срібної обручки з надписом «Справжня Любов Чекає», яку одягають, як правило, на безіменний палець правої руки.

     З 24 по 25 червня на парафії Покрови Пресвятої Богородиці у Вінниці перебували для вшанування мощі італійської святої мучениці Марії Горетті. Папа Пій XII канонізував цю молоду 12-річну дівчину власне 24 червня 1950 р. Б. Вона ціною свого життя не побоялася зберегти свою дошлюбну чистоту. Тоді, уперше в історії Церкви, урочиста церемонія канонізації була здійснена не в соборі св. Петра, а на площі. Сама ж мати дівчини, Асунта, стала першою в історії, котра побачила за життя проголошення святою власної дочки.

     Власне тому 24 червня 2017 по завершенню Божественної Літургії та Великої Вечірньої група молоді парафії Покрови Пресвятої Богородиці, а саме дев’ять осіб, котрі цього року познайомилися із молодіжним рухом «Справжня Любов Чекає» завдяки цьогорічним курсам, які провів у квітні о. Дмитро Романко, духівник руху у Львові, склали урочисту обітницю дотримання дошлюбної чистоти.

     Підготовка до вступу передбачає пізнання цілі цього руху та віддання свого серця Ісусові, щоб навчатися від Нього любити чистою любов’ю і не боятися свідчити серед свого кола друзів про моральні цінності дотримання дошлюбної чистоти. Сама посвята полягає в попередньому прийняті Святих Тайн Покаяння та Причастя та довіритися Христові, прочитавши молитву-обіцянку. Особливим моментом обітниці є освяченням срібної обручки з надписом «Справжня Любов Чекає», яку одягають, як правило, на безіменний палець правої руки.

     «Найперше можу сказати, що вступ до руху “Справжня любов чекає” є надзвичайно гарною місією для молодої людини нашого часу, яка намагається знайти своє місце і покликання. Звісно, багато людей вважають, що вибір бути чистим не є важливим у житті, мовляв “люди не зрозуміють”, але це хибне твердження. Так, є дуже багато осіб, які недооцінюють цю чесноту, але ж Бог милосердний і посилатиме нам людей, які цінуватимуть наш вибір — бути чистими. Також я рада, що разом з парафіяльною молоддю ми стали частинкою цього руху і можемо нести ближнім правдиве свідчення любові як дару Божого милосердя. Саме урочисте складання обітниці було дуже зворушливим і радісним, у такі моменти розумієш, що твій вибір є відважним і гідним Господа».…

     «На жаль, до приходу до церкви я зробила багато помилок. Ось уже п’ять років активно працюю над тим, щоб змінити своє життя. Обітниця берегти чистоту насправді є доброю справою, але розумію, що давши її, випробування самі по собі не зникнуть. Але надіюсь усім серцем, що можу відкрито говорити про мою теперішню тверду позицію, пишаючись нею, адже в наш час малодушні соромляться бути нормальними. Сподіваюсь, наш крок також допоможе іншим молодим людям іти правильною дорогою назустріч тому правдивому щастю, яке тільки Бог може дарувати», – ділилися нові учасниці руху.

      

     Автор: Лука Шаламай

      

      

      

     Читай також

    • Ознаки зла
    • Священників УГКЦ Івана Левицького та Богдана Гелету звільнили з російського полону
    • «Усмішка української молоді є надією вашого народу», – брати Taize Блаженнішому Святославу
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)