В Україні запустили новий онлайн ресурс “іМолитва”

Читай також

 • Коли варто починати вчити дітей молитися?
 • «Не цілуйте рук, а краще виконуйте свою роботу». Сім історій про Йосифа Сліпого
 • Як отримати якнайбільше користі від Літургії?
    • В Україні запустили новий онлайн ресурс “іМолитва”

     З березня Товариство Ісуса (єзуїти) презентували в Україні  новий проект iМолитва. Це щоденний молитовний онлайн сервіс, призначений допомогти людині у сучасному швидкому світі створити простір для молитви, незалежно від того, де би вона не перебувала, особливо в дорозі, на роботі, навчанні тощо.

     iМолитва – це десятихвилинні розважання, які ґрунтуються на методі споглядання Божого Слова. За словами авторів, проект покликаний допомогти людям стати уважнішими до Божої присутності у власному житті, вчитись слухати Боже Слово та розважати над ним, зростати в правдивих стосунках з Богом. На сайті проекту можна знайти щоденні літургійні читання, розважання над Євангелієм в аудіоформаті, а також свідоцтва людей.

     Як розповів oтець Віталій Осмоловський SJ, координатор проекту в Україні, ідея iМолитви випливає з досвіду Духовних Вправ святого Ігнатія Лойоли. Такий спосіб молитви полягає передовсім на молитовному слуханні:


     «Прослухавши фрагмент Святого Письма, потрібно уявити біблійну сцену, намагатися вникнути в неї серцем, уявити себе у цій сцені, що саме Святе Письмо говорить тобі про Бога, або про тебе та твоє життя? До чого Бог запрошує тебе?».

     Український сайт  іМолитва є частиною міжнародного молитовного  проекту, заснованого Товариством Ісуса в Ірландії у 2006 році. Такі ж проекти успішно діють в багатьох країнах світу і перекладені, окрім англійської, іспанською, французькою, польською, а відтепер і українською мовою. За словами авторів проекту, зараз триває робота над створенням мобільного додатку.

     Детальніше про проект можна дізнатись на сайті іМолитва

     Читай також

    • Коли варто починати вчити дітей молитися?
    • «Не цілуйте рук, а краще виконуйте свою роботу». Сім історій про Йосифа Сліпого
    • Як отримати якнайбільше користі від Літургії?
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.