Тезе: наступна новорічна зустріч європейської молоді відбудеться в Любляні

Читай також

 • #НазустрічРіздву. День 23. 7 грудня. Бог пише рівно по кривих людських лініях
 • #НазустрічРіздву. День 21. 5 грудня. Іншою дорогою вертатися до свого краю
 • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
    • Тезе: наступна новорічна зустріч європейської молоді відбудеться в Любляні

     Настоятель екуменічної спільноти Тезе оголосив місце проведення 46-ї новорічної зустрічі молоді, яка вперше відбуватиметься у Словенії.

     «Через рік відбудеться 46-та європейська зустріч. Вона відбудеться у країні, де дружні стосунки з Тезе існують віддавна. Однак, ця європейська столиця ще ніколи не приймала таку зустріч», – сказав брат Алоїз, настоятель екуменічної спільноти в Тезе, оголошуючи про те, що від 28 грудня 2023 року до 1 січня 2024 цей етап «Паломництва довіри на землі» прийматиме столиця Словенії місто Любляна.

     Брат Алоїз зробив це оголошення під час вечірньої молитви в п’ятницю, 30 грудня 2022 р., в рамках 45-ї європейської зустрічі, що відбувається у місті Росток на північному сході Німеччини. Ділячись думками про необхідність постійного навернення, що стосується також і інституційного виміру Церков, настоятель спільноти повідомив про ще одну зустріч, що відбудеться 30 вересня 2023 року і буде присвячена шуканню «нового обличчя Церкви», яка покликана бути «спільнотою, що слідує за Христом, переможцем зла, яка стає близькою з тими, хто страждає, яка виявляє приховану присутність Бога у світі».

     «Я ще не можу сказати вам щось більше, оскільки оголошення буде дане наприкінці січня з нагоди тижня молитов за єдність християн. Але вже тепер заохочую запам’ятати дату», – сказав він, наголошуючи на тому, що для того, аби бути «Божим людом», ми повинні «слухати людей із узбіч наших суспільств, а також тих, хто став жертвами зловживань і будь-якої форми насильства».

     Vatican NEWS

     Читай також

    • #НазустрічРіздву. День 23. 7 грудня. Бог пише рівно по кривих людських лініях
    • #НазустрічРіздву. День 21. 5 грудня. Іншою дорогою вертатися до свого краю
    • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.