Ми перенесли переривання вагітності і молилися

Читай також

 • Бог бо так полюбив світ, що сина свого єдинородного дав
 • Воздвиження нагадує нам про хрест Христа
 • Віра сіє зерно, а знання дають плоди
    • Ми перенесли переривання вагітності і молилися

     У 2000 році, через три місяці після нашого весілля, ми дізналися, що моя дружина вагітна. Як й інші молодята, ми були надзвичайно вражені новиною. У четвер того тижня моя дружина пішла до лікаря. Цей день був для нас найважчим, оскільки він повідомив, що підозрює позаматкову вагітність. Сонограма показала, що це дійсно так. Дитина росла в матковій трубі замість матки. Ми були спустошені новиною. Вирішили піти в іншу клініку і зробити ще одну УЗД, щоб бути впевненими. Друга сонограма виявила те саме. Ми повернулися до лікаря моєї дружини, який повідомив, що вагітність необхідно перервати. Дитина не змогла би вижити, і життя моєї дружини також опинилося під загрозою. Лікар хотів призначити процедуру на понеділок.

     Перш ніж повернутись додому того дня, ми відвідали церкву Богоматері Лурдської у Кесон-Сіті, Філіппіни. Ми дуже наполегливо молилися, сподіваючись, що станеться диво. Під час молитви я помітив у церкві маленьку молитовну брошуру. Це була брошура про падре Піо з молитвами та поклоніннями. Я ніколи раніше не чув про Падре Піо. Я показав брошуру своїй дружині і сказав їй, що ми повинні молитися і шукати заступництва падре Піо. Ми молилися до Падре Піо за безпеку нашого малюка. Ми молилися, щоб дитина рухалася до матки. Я почав відчувати впевненість, що все буде добре. Настав понеділок і ми перенесли процедуру переривання вагітності.

     Я пішов на роботу і поділився нашим скрутним становищем із близькими друзями. Моя хрещена сказала, щоб я поцікавився іншою точкою зору. Ми пішли до лікаря, якого вона нам порекомендувала. Він порадив нам відкласти процедуру на місяць і продовжувати молитися. Після молитовного місяця ми дізналися, що дитина посунулася до матки. Ми отримали відповідь на наші молитви через заступництво Падре Піо! Нашому першому малюкові зараз 9 років. Він дуже добре навчається в школі і є чемним хлопчиком. Його звати Піо! Я дякую Богу за те, що дав нам відчути Його присутність у нашій родині через святого Падре Піо. Сьогодні ми продовжуємо молитися і шукати заступництва за настановою Падре Піо.

     Переклад Марії ГУРАЛЬ

     Читай також

    • Бог бо так полюбив світ, що сина свого єдинородного дав
    • Воздвиження нагадує нам про хрест Христа
    • Віра сіє зерно, а знання дають плоди
     • Оціни

      [rating-system-posts]