Як знайти час для Господа — 5 порад

Читай також

 • Ісус з’являється апостолам (Йо 20:19-31)
 • Найбільша заповідь (Мт 22:35-46)
 • Ісус і знатний багач (Лк 18:18-27)
    • Як знайти час для Господа — 5 порад

     Одна з найпоширеніших проблем сучасних людей — брак часу. Особливо його не вистачає жінкам, які змушені поєднувати виховання дітей, домашні справи, роботу та ще багато іншого. Тож така глобальна зайнятість унеможливлює викроїти час для взаємин із Богом. Хоча насправді, спілкування з Господом — життєва необхідність для християнського зростання і зрілості.

      5 підказок для зайнятих мам

     1. Готуйтеся заздалегідь

     Якщо вам зручніше проводити молитовний час вранці, то приготуйте все звечора, щоб максимально корисно використовувати цей час.

     Зробіть коробку або торбинку для „тихого часу“, де зберігатимете все необхідне: Біблію, записничок, щоденник, ручки, стікери та маркер. Таким чином, все необхідне буде в одному місці, під рукою і готове для використання.

     1. Візьміть Його зі собою

     Приготуйте все необхідне для часу з Богом і беріть це зі собою, щоб провести „тихий час“ в обід, під час спортивних занять або уроків музики ваших дітей. Також спілкуватися з Богом можете поки ваші діти гуляють у парку.

     1. Розбийте спілкування на частини

     Можливо, ви й справді не маєте й вільної години. Тоді розбийте спілкування на частини і впродовж дня говоріть із Богом. Це найлегше зробити так:

     — залишайте Біблію на своєму столі відкритою на тій сторінці, де ви нещодавно її читали, щоб упродовж дня ви могли читати і роздумувати над Словом Божим.

     — виписуйте на окремі листочки по два або три вірші з Біблії, щоб носити їх зі собою в кишені і читати впродовж дня.

     1. Будьте багатофункціональні

     За будь-яких обставин за день ви повинні мати принаймні один відрізок часу, щоб зосереджуватися на Господові. Виконуючи хатню роботу чи їдучи за кермом, можете:

     — слухати Біблію в аудіо-форматі;

     — слухати подкасти та проповіді;

     — молитися .

     1. Станьте підзвітними

     Приєднайтеся до онлайн-групи жінок чи вашої церкви і звітуйте один перед одним про свій „тихий час“. Є невеличкі групи на Фейсбуці, до яких можете приєднатися і знайти підтримку, підбадьорення та звітувати про свій час із Господом.

     Виділіть час або кілька часових відрізків щодня для постійного спілкування з Господом. І вже невдовзі будете здивовані змінами, які відбудуться у вашому серці і в кожному дні вашого життя.

     Джерело: ieshua.org

     Світлина з інтернет-джерел

      

     Читай також

    • Ісус з’являється апостолам (Йо 20:19-31)
    • Найбільша заповідь (Мт 22:35-46)
    • Ісус і знатний багач (Лк 18:18-27)
     • Оціни

      [ratemypost]