Чотири таємниці прийнятої молитви із життя Неємії

Читай також

 • #НазустрічРіздву. День 23. 7 грудня. Бог пише рівно по кривих людських лініях
 • #НазустрічРіздву. День 21. 5 грудня. Іншою дорогою вертатися до свого краю
 • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
    • Чотири таємниці прийнятої молитви із життя Неємії

     „І говорив: О Господи, Боже неба, Боже великий і страшний, що додержуєш союз і милость тим, які тебе люблять і бережуть твої заповіді!

     Нехай вухо твоє буде уважне й очі твої відкриті, щоб вислухати молитву слуги твого, якою я тепер день і ніч молюся до тебе за синів Ізраїля, слуг твоїх, і сповідаюся у гріхах синів Ізраїля, якими ми перед тобою Згрішили; я й дім батька мого згрішили.

     Згадай но про слово, що ти заповідав Мойсеєві, слузі твоєму, казавши: «Якщо провинитесь, я розсію вас між народами,а навернетесь до мене й додержуватимете моїх заповідей і виконуватимете їх, то хоч би ваші вигнанці були на краю неба, я звідтіль зберу їх і приведу їх на місце, що вибрав собі, щоб моє ім’я там перебувало.

     О Господи! Нехай вухо твоє буде уважливим на молитву слуги твого й на молитву слуг твоїх, що хочуть шанувати твоє ім’я. Зволь же допомогти сьогодні слузі твоєму й дай йому запобігти ласки в цього чоловіка. – Я бо був чашником у царя.“ (Неємії 1: 5-6, 8-9, 11).

     1. Будуйте свою молитву на характері Бога. Моліться, твердо знаючи, що Він відповість:

     „Я очікую на Твою молитву. Я знаю: Ти — Всемогутній Бог, Ти — Люблячий Бог. Ти — дивовижний Бог. Ти можеш вирішити цю проблему, Боже!“

     1. Сповідайтеся від гріхів, про які знаєте. Неємія сповідався, кажучи: „Ми згрішили перед Тобою“.

     Неємія не був винен у тому, що Ізраїль потрапив у рабство. Бо тоді ще навіть не народився. Він з’явився а світ коли Ізраїль вже був у єгипетській неволі. Та він вніс себе до „списку“ винних, кажучи: „я теж винен у цьому“.

     1. Кличте Божі обітниці. Неємія молився, кажучи: „Пам’ятай же те слово, що Ти наказав Мойсеєві, Своєму рабові…“

     Чи можете ви уявити, як ви нагадуєте Богу про що-небудь? Неємія нагадав Богу про Його обіцянку Ізраїльському народу. Його молитва звучала так:

     „Боже, Ти попереджав через Мойсея, що якщо ми будемо невірні, ми втратимо землю Ізраїлю. Але Ти також пообіцяв, що якщо ми покаємося, Ти повернеш нас в нашу землю“.

     Чи потрібні Богу нагадування? Ні. Хіба Бог забуває свої обіцянки? Ні. Тоді навіщо ми це робимо? Це допомагає нам пам’ятати те, що обіцяв Господь.

     1. Чітко формулюйте своє прохання. Якщо хочете отримати конкретну відповідь, чітко формулюйте їх.

     Неємія не вагаючись просив Бога про успіх. Ви колись молилися: „Господи, зроби мене успішним?“ Якщо ні, то чому? Чи є альтернатива цьому проханню? Поразка?

     Чи можна просити Бога про успіх? Все залежить від того, чим для вас є успіх! Для християн визначенням успіху було б „виконання Божої волі для мого життя у питаннях віри, любові і сили Святого Духа і очікування відповідей від Бога“.

     Та зважте, якщо не можете просити Бога зробити вас успішними в тому, що зараз робите, вам необхідно змінити свою діяльність. Бог не хоче, щоб змарнували своє життя.

     Переклад Наталії ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • #НазустрічРіздву. День 23. 7 грудня. Бог пише рівно по кривих людських лініях
    • #НазустрічРіздву. День 21. 5 грудня. Іншою дорогою вертатися до свого краю
    • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"