9 місць зі Святого Письма, які допоможуть стати ближчими до Бога

Читай також

 • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
 • Дещо про біснуватість
 • 10 заповідей спокою Івана Павла ІІ
    • 9 місць зі Святого Письма, які допоможуть стати ближчими до Бога

     Ми часто хочемо, щоб Бог відкрився нам. Запитуємо себе, чи Він реальний. А вірячи в Нього, очікуємо, що продемонструє Свою присутність. Дізнаватися більше про Господа можна, зосередившись на пріоритетах Біблії. Тоді зможемо відкрити для себе Господню турботу про людей. Йдучи за ним, ми змінюватимемо світ.

     Що Бог говорить нам робити?

     Вірити в Ісуса

     „Ті відповіли: «Віруй у Господа Ісуса, і спасешся ти і твій дім“ (Дії 16:31).

     Маємо зрозуміти, що через нашу гріховність заслуговуємо бути відокремленими від Бога у вічності, але через жертву Ісуса — можемо бути врятовані від покарання і провести вічність із Ним. Молитва може звучати так: „Ісусе, я вірю в Тебе. Будь ласка, візьми мій гріх і даруй мені вічність із Тобою натомість“. Це так просто!

     Зроби життя для Ісуса своїм пріоритетом

     „Шукайте перше Царство Боже та його справедливість, а все те вам докладеться“ (Матея 6:33).

     Це означає, що кожен день потрібно шукати Ісуса, читати Біблію, любити інших як Ісус любив і довіряти Йому турботу про свої потреби.

     Читати Біблію

     „Все Писання — натхненне Богом і корисне, щоб навчати, докоряти, направляти, виховувати у справедливості, щоб Божий чоловік був досконалий, до всякого доброго діла готовий“ (2Тимотея 3: 16,17).

     Читаючи Біблію, ми дізнаємося більше про Бога і Його шляхи. Ми вчимося жити ефективніше.

     відкриваючи Біблію, помолись, „Господи, допоможи мені зрозуміти Твоє Слово“. А за потреби, проси когось, хто може тобі допомогти зрозуміти складніші місця, пояснити їх.

     Товаришуй із християнами

     „Не залишаймо своїх сходин, як то в декого є звичай, а, навпаки, втішаймо себе, і то тим більше, що бачите, як зближається день“ (Євреїв 10:25).

     Ми не призначені слідувати за Ісусом на самоті. А отримуємо допомогу і підбадьорення від інших віруючих. Спілкуючись з іншими послідовниками Христа регулярно, знаходитимете допомогу і підтримку чи самі зможете  послужити їм.

     Прощати інших

     „Не судіть, і не будете суджені; не засуджуйте, й не будете засуджені; простіть, і вам проститься…“ (Луки 6:37).

     Люди ранитимуть нас неодноразово. Пробачити не означає забути. Але пробачити — означає віддати Богові і дозволити Йому керувати ситуацією. Бог сприймає гріх дуже серйозно — будьте впевнені в цьому.

     Жити з вдячністю, а не наріканням

     „Усе робіть без нарікання і мудрування, щоб ви були бездоганні й щирі, непорочні діти Божі серед лукавого й розбещеного роду, серед якого сяєте, немов світила у світі…“ (Филип’ян 2: 14,15).

     Дякуючи Богові за все що маємо, замість скарг на те, чого у нас немає, зможемо змінити все, починаючи з нашого ставлення і погляду на життя. Ми зауважимо зміну в нашому настрої впродовж дня. Це помітять й інші.

     Постійно молитися

     „Завжди радійте. Моліться без перерви. За все дякуйте: така бо воля Божа щодо вас у Христі Ісусі“ (1 Солунян 5: 16-18).

     Коли думаєш про щось постійно — це добрий знак, що можеш помолитися про це. Проси Бога допомогти в будь-якій ситуації і дати тобі мудрість, щоб розв’язати цю проблему. Це і є безперервна молитва.

     Любити інших

     „Любов – довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить. Любов ніколи не переминає. Пророцтва зникнуть, мови замовкнуть, знання зникне.“ (1 Коринтян 13: 4-8).

     Коли ми любимо інших так як Бог говорить нам, вони отримує користь, і ми теж.

     Піклуватися про вдів і сиріт

     „Чиста побожність і безплямна перед Богом і Отцем ось у чому полягає: відвідувати сиріт та вдовиць у їхнім горі і чистим берегти себе від світу“ (Якова 1:27).

     Бути християнином — це не робити все можливе заради власного благополуччя, а робити все що тобі під силу для блага інших.

     Це не так вже й просто. Правда в тому, що виконувати все, про що Бог говорить нам — неможливо, якщо тільки ми не звернемося до Нього за допомогою і силою. Якщо хочеш коритися Господеві в цих принципах, попроси Його допомогти тобі. Ми не можемо жити як послідовники Христа нашими власними силами.

     Перший крок — помоліться за себе:

     Ісусе, я хочу слідувати за Тобою в цих принципах. Прошу, допоможи мені, і будь ласка, приведи в моє життя людей, які покажуть мені Твої шляхи.

     І за тих, хто приходить у ваше життя:

     Дорогий Ісусе, Ти бачиш мого друга і бачиш його / її бажання жити за Твоїм словом. Прошу, допоможи йому / їй наближатися до Тебе і бажати виконувати ці принципи. І молюся, щоб Ти відкрив Себе дивовижним чином, коли він / вона робитиме це. Амінь.

     Переклад Наталії ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
    • Дещо про біснуватість
    • 10 заповідей спокою Івана Павла ІІ
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 4.5 / 5. Vote count: 2

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"