Як перестати нарікати?

Читай також

 • Наскільки ми послідовні у своїх думках, словах, учинках та як цього досягнути
 • Як пізнання себе допоможе сприймати ближніх
 • Владика Венедикт пояснив, як пов’язані гроші і життя
    • Як перестати нарікати?

     В усіх нас, чим би ми не займались, нерідко трапляються ситуації нерозуміння, коли люди ранять нас, незаслужено критикують, осуджують.

     Як в таких моментах зберігати позитивний настрій? Звідки черпати сил?

     о. Адам Шустак ділиться своїм досвідом: його часто запитують, як йому вдається завжди бути позитивним та усміхненим. На це питання, звикло, можна почути відповідь: бо в кожному відеоблозі я намагаюсь свідчити і мотивувати, а це вимагає такої постави, хоча насправді я далеко не завжди втримуюсь на хвилі виключно позитивного.

     А ще отець зізнався, що для нього свого часу особливим одкровенням стали слова його улюбленого блогера про те, що негативізм – це ніщо інше, як банальна лінь. Чому?

     Наш світ – неідеальний відтоді, відколи сюди прийшов гріх. І це не Божий задум, а наслідок людського вибору.

     Саме тому тут так багато несправдливості, болю, кривди. І, якщо бути відвертим, то найлегший шлях – постійно нарікати, ходити у пригніченому стані, негативізувати усе. Це – шлях без опору.

     Бути позитивним – це насамперед працювати над собою. Не бути негативним – це бути революціонером, збунтуватись проти негативної постави навколишнього світу.

     Люди, які постійно нарікають, постійно ходять засмучені – це просто лінивці. Звісно, не йдеться тут про депресивні стани від нас не залежні, які не є нашим вибором.

     Але більшість негативізму – це просто вияв лінивства. Легко бути негативним, казати, що все погано, нарікати.

     І в кожного з нас напевно бувають думки, коли хочеться все залишити, бо це і так не має сенсу. Однак коли піддаємось цьому, то визнаймо, що чинимо як лінтюхи, які не хочуть протиставити себе негативізму.

     Не будьмо лінивими! Щодня нехай нашим вибором буде боротьба проти негативу цього світу, проти негативу всередині себе. Саме так можна припинити нарікати, але навчитись будувати позитивний обрій світу навколо себе.

     Автор: Тетяна Трачук

      

     Читай також

    • Наскільки ми послідовні у своїх думках, словах, учинках та як цього досягнути
    • Як пізнання себе допоможе сприймати ближніх
    • Владика Венедикт пояснив, як пов’язані гроші і життя
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)