Чому маємо просити Бога розпоряджатися нами

Читай також

 • Ознаки зла
 • Священників УГКЦ Івана Левицького та Богдана Гелету звільнили з російського полону
 • «Усмішка української молоді є надією вашого народу», – брати Taize Блаженнішому Святославу
    • Чому маємо просити Бога розпоряджатися нами

     Коли дивимося на своє життя, то бачимо, що кожен із нас має свої плани на життя, мрії, стремління. І це не те, що кожен із нас має інший план, в різні періоди мали інші плани. Часто наші смаки змінювалися абсолютно, інколи наші приятелі ставали ворогами, а вороги — близькими друзями.

     Скільки свого життя ми вкладаємо в ті чи інші речі. Та чи добре ми це робимо?Погляньмо на заможних людей, які стараються інвестувати свої гроші якнайкраще, щоб вони приносили прибуток.

     Ми маємо найбільшу інвестицію — наше життя. Питання, куди ми його вкладаємо? На що витратимо? Бо ми його витрачаємо. Але як будемо його витрачати. Молитва — це можливість пізнати, що буде найкраще для нас, що є Божою волею для нас. Бо Він створив нас і знає, що є найкраще для нас.

     Тож, стаючи на молитву, маємо найперше промовляти слова, які сказала Богородиця до архангела Гавриїла: „Ось я. слугиня Твоя. Нехай буде по слову Твоєму“. Для нас дуже важливо бути відкритим на слово і волю Божу, віддавати себе в розпорядження Господеві. Бо Він найкраще знає, що є правдивим добром для нас. Тож молячись, просімо, щоб Господь якнайкраще нами розпоряджався.

     Коли говоримо про святих Церкви, то це ті, які найкраще реалізувалися в Бозі. Ми кажемо, що треба реалізуватися, але кожен по-своєму розуміє цю реалізацію в різні періоди життя по-різному. Та в молитві маємо просити: Ти, Боже, реалізуй мене, Тис, Боже, проявися через мене, як Ти проявився через інших. Нас цього вчить Христос, який сказав, що прийшов не чинити Свою волю, а волю Того, що послав Його.

     Підготувала Наталія ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • Ознаки зла
    • Священників УГКЦ Івана Левицького та Богдана Гелету звільнили з російського полону
    • «Усмішка української молоді є надією вашого народу», – брати Taize Блаженнішому Святославу
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"