Як зрозуміти, чи дійсно щиро молимося

Читай також

 • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
 • Дещо про біснуватість
 • 10 заповідей спокою Івана Павла ІІ
    • Як зрозуміти, чи дійсно щиро молимося

     Я глибоко переконаний, що з молитви випливає наше життя. І якщо ми не знаходимо відповіді в тому чи іншому питанні, яке нас турбує, не знаходимо виходу зі складної ситуації, то повертаємося до молитви. Бо в молитві Бог нас просвітлює нас і ми знаходимо шлях, дізнаємося, що і як нам робити.

     Звичайно, може виникнути спокуса, що багато людей живуть без молитви і якось тим обходяться. Та коли ми є з Господом , то це видно в нашому житті.

     Дуже добрий приклад бачимо в притчі про доброго самарянина. Коли троє осіб поверталися з храму з молитви, то двоє з них пройшли повз того бідолахи, якого побили і пограбували розбійники, а лише третій звернув на нього увагу.

     Що це демонструє? Що троє було в храмі на молитві, але двоє осіб не цілком глибоко пережили цю молитву, бо за інших обставин вони неодмінно побачили б того самого Бога в тому побитому чоловікові. Чому сталося так, що один самарянин побачив покривдженого? Бо вповні пережив молитву і зумів це відобразити це в своєму житті.

     Тому наше життя показує. якою є наша молитва. Якщо ми ведемо інтенсивне молитовне життя, то це неодмінно буде відбиватися в нашому житті, ми неодмінно будемо розуміти, що маємо зробити для тієї чи іншої особи. Тож якщо я досвідчую Бога в молитві, то не зможу пройти повз людину, яка потребує допомоги, не зможу не побачити образу Божого в іншій особі. Тому наше життя показує, якою є наша молитва.

     Підготувала Наталія ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
    • Дещо про біснуватість
    • 10 заповідей спокою Івана Павла ІІ
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"