Ти не на своєму місці?

Читай також

 • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
 • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
 • Дещо про біснуватість
    • Ти не на своєму місці?

     Чи не здавалося вам коли-небудь, що ви не на своєму місці? Що те, з чим маєте справу щодня – не для вас? Чи бувало, що спостерігаючи за чужим життям ви хотіли собі такого ж, а не того, яке є?

     Насправді слід розуміти цих п’ять істин.

     1. Те, коли ми живемо і де – не помилка. Хоча багато обставин, які впливають на нашу історію, не підвладні нам, вони все ж під пильним контролем Бога, який не лише створив світ, але є осердям мудрості, доброти, любові та істини.

     2. Наше життя не складається за планом, який собі окреслюємо, тому що воно – частина плану Божого. Бог є Богом неба і землі. Він вписав історію кожного з нас в неймовірну історію спасіння. Господь закликає нас залишити царство свого “Я”, щоби стати частинкою великого Царства Небесного.

     3. Бог помістив нас саме туди, де ми маємо бути. Іноді це складно прийняти, але Господь дійсно визначив точне місце, де і з ким нам жити, час, коли ми маємо жити і тривалість життя.

     4. Бог має дивовижну причину, чому ті чи інші обставини зараз у вашому житті. Замість того, щоби кожен мав своє уявлення про щастя, радість і задоволення, Господь діє так, щоби ми пізнали Його і це змінило наші серця. Він поміщає нас туди, де не вистачає нашого характеру, сили і мудрості. І Він це робить для того, щоби зі смиренням ми попросили про допомогу.

     Бог хоче розтиснути наші пальці, аби ми відпустили речі, які так прагнемо втримати. Не тому, що хоче, щоби ми мали менше, але щоб дати нам незрівнянно більше. Божа влада невіддільна від любові і благодаті.

     Бог завжди поруч. Він не подібний до безликого і далекого шахматного гравця, який лише переставляє фігури як заманеться. Він знає наші слабкості, співчуває у боротьбі і завжди є близьким і доступним.

     Саме тому у складні і незрозумілі миттєвості свого життя ми можемо залишатись спокійними. Не тому, що Бог знає, що робить, але тому що ми точно Йому довіряємо. Істинний спокій не в тому, щоби розуміти, навіщо все це відбувається саме так, а є результатом стосунків, грунтованих на довірі Богу.

     На довірі Господеві, який з любов’ю і мудрістю контролює історію кожного з нас.

     Адаптація Тетяни Трачук

      

     Читай також

    • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
    • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
    • Дещо про біснуватість
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)