Ризикнула своїм життям заради життя доньки: “мене врятувала віра”

Читай також

 • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
 • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
 • Дещо про біснуватість
    • Ризикнула своїм життям заради життя доньки: “мене врятувала віра”

     Дізнавшись про рак мозку, Анжела наважилась на експериментальне лікування, щоби не зашкодити дитині.

     Серпень 2013 року, 26-річна італійка, на третьому місяці вагітності, лежить вдома із жахливим головним болем. У шпиталі після дослідження їй кажуть про крововилив у мозку, від якого знепритомніла.

     Жінку транспортують до шпиталю в Римі, де після біопсії стає зрозуміло – рак мозку. ЇЇ історію розповідає Ніколя Ніколетті у журналі Credere.

     “Діагноз був жорстоким: злоякісна пухлина мозку”, – сказала Анжела Ніколі. – Я думала про власне життя, але також про маленьку тримісячну дівчинку, яка жила в мені. Протягом декількох секунд перед моїми очима пробігло все моє життя, як у фільмі. Я сказала лікарям, що не хочу аборту. Я хотіла, щоби моя дочка, цей чудовий подарунок, народилася за будь-яку ціну”.

     Виключаючи аборт, Анжела опинилася в дійсно важкій ситуації. “Мені потрібна була порада, скеля, на яку я могла опертися, тому я звернулася до лікаря Сальваторе Ронсіні, гінеколога, який ввесь час доглядав за мною”.

     Паломники в Люрді

     У той час у Люрді перебувала група паломників з італійського регіону, де жила Анжела. Почувши про драматичну ситуацію 26-річної жінки, вони інтенсивно молилися за неї на місці явління Діви Марії, у гроті Массаб’єль. Серед них був сусід Анжели, друг Панталео Романеллі, який, можливо, міг допомогти у лікуванні, не завдаючи шкоди ненародженій дитині.

     Інноваційна терапія

     Як виявляється, серед можливих форм лікування Анжели було запропоновано пройти найсучаснішу процедуру з використанням CyberKnife – інструменту, розробленого для променевої терапії, який дозволяє точний доступ до області пухлини. Сусідка Анжели знала Романеллі, італійського нейрохірурга, який використовував цю методику в США.

     Провидіння відкрило Анжелі вікно надії. “Я подумала, що це може бути рішення, яке врятує мене та мою дитину”, – сказала вона.

     Спізнення та Греція

     На жаль, бюрократичні процедури пройшли не так швидко, як того вимагала ситуація. Період очікування медичного втручання за кордоном, враховуючи, що воно недоступне в Італії, здавалося, тягнеться нескінченно довго, в той час як пухлина продовжує безконтрольно рости.

     “Нарешті лікар Романеллі вирішив зробити операцію в Греції. Ми приїхали до Афін якнайшвидше, щоб скористатися CyberKnife та уникнути пошкодження плоду », – нагадала Анжела.

     Операція, яка відбулася на п’ятому місяці вагітності, врятувала життя матері і дочки в лоні матері. Але боротьба ще не закінчена. Коли народилася Франческа Пія, Анжела почала курс хіміотерапіюї.

     Я врятувалась завдяки вірі

     У цій складній ситуації Анжела завжди зверталася до віри. Отець Луїджі Марія Мароне допомагав їй у цьому.

     «Молитва мені дуже допомогла в цей важкий період. Я вижила завдяки своїй вірі. Священик радив мені пожертвувати свій весільний вельон Непорочній Діві. День, коли я принесла і поклала його Богородиці, був останнім днем ​​хіміотерапії після дуже важких часів”.

     Лікування Анжели закінчилося п’ять років тому. Зараз жінка регулярно обстежується, щоб переконатися, що все добре. Її доньці 5 років, у неї красиві локони і вона любить танцювати. Боротьба за життя ще більше посилила зв’язок матері-дочки. Чому дівчину звуть Франческа Піа?

     Однієї ночі мені стало дуже погано і ставши перед фігуркою Святого Піо, я пообіцяв йому, що так назву його іменем свою доньку. Зараз я хотіла би розповісти цю історію папі Франциску – адже дитина має таке ж саме ім’я, як і він.

     У боротьбі з хворобою Анжела ніколи не втрачала своєї віри. Швидше вона плекала надію, довіру і смирення. Сила Божа виявилася в її слабкості!

     Адаптація Тетяни Трачук

      

     Читай також

    • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
    • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
    • Дещо про біснуватість
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)