Аборти четвертий рік поспіль є основною причиною смерті в усьому світі

Читай також

 • Центр гідності дитини УКУ: щоб в Церкві діти почувалися в безпеці
 • «Усмішка української молоді є надією вашого народу», – брати Taize Блаженнішому Святославу
 • Презентація книги сестри Антонії Шелепило «Плани на завтра. Старий Завіт: Нові лінзи для Божого Слова»
    • Аборти четвертий рік поспіль є основною причиною смерті в усьому світі

     Статистика свідчить, що четвертий рік поспіль аборти є основною причиною смертності у світі, оскільки кількість абортів майже в чотири рази перевищила кількість смертей від інфекційних захворювань у 2022 році.

     Worldometer, база даних, яка відстежує статистику про здоров’я, населення світу та інші показники в режимі реального часу, безперервно збирає інформацію про кількість абортів у всьому світі. Останній доступний знімок Worldometer за 2022 рік, зроблений 31 грудня за допомогою інструменту інтернет-архівування The Wayback Machine, показує, що минулого року було зроблено понад 44 мільйони абортів.

     Хоча Worldometer посилається на інформаційний бюлетень Всесвітньої організації охорони здоров’я як на джерело своєї статистики абортів, ВООЗ стверджує, що «близько 73 мільйонів штучних абортів відбувається у світі щороку». Всесвітня організація характеризує аборт як важливу медичну послугу.

     Другою провідною причиною смерті у 2022 році, за даними Worldometer, були інфекційні захворювання, які спричинили майже 13 мільйонів жертв. Смертність від інфекційних захворювань, а також понад 8 мільйонів смертей, спричинених раком, близько 5 мільйонів смертей, спричинених курінням, приблизно 2,5 мільйона смертей, пов’язаних з алкоголем, та майже 2 мільйони смертей, спричинених СНІДом, цього року разом складають менше, ніж кількість життів, втрачених внаслідок абортів у 2022 році.

     Серед інших основних причин смерті, визначених Worldometer, − дорожньо-транспортні пригоди, які забрали понад 1 мільйон життів минулого року, та самогубства, кількість яких склала трохи понад 1 мільйона. Понад 800 000 людей втратили життя через захворювання, пов’язані з водою, півмільйона людей померли через сезонний грип, майже 400 000 людей померли від малярії й близько 300 000 жінок померли під час пологів.

     Смертельні випадки, спричинені пандемією коронавірусу, які стали предметом великої уваги засобів масової інформації, склали 1 209 570 в окремому наборі статистичних даних, зібраних Worldometer. Worldometer визначив загальну кількість смертей у світі у 2022 році на рівні 67 мільйонів. Ця цифра не включає кількість абортів, але якби вона була включена, то кількість смертей у світі у 2022 році перевищила б 100 мільйонів. Загальна чисельність населення світу на кінець 2022 року склала трохи понад 8 мільярдів.


     Джерело: Слово про слово

     Читай також

    • Центр гідності дитини УКУ: щоб в Церкві діти почувалися в безпеці
    • «Усмішка української молоді є надією вашого народу», – брати Taize Блаженнішому Святославу
    • Презентація книги сестри Антонії Шелепило «Плани на завтра. Старий Завіт: Нові лінзи для Божого Слова»
     • Оціни

      [ratemypost]