«Бог доручив нам один одного»

Читай також

 • В Горлицях молилися за протоєрея Григорія Назара в річницю смерті
 • «Усмішка української молоді є надією вашого народу», – брати Taize Блаженнішому Святославу
 • Презентація книги сестри Антонії Шелепило «Плани на завтра. Старий Завіт: Нові лінзи для Божого Слова»
    • «Бог доручив нам один одного»

     Відбулася чергова зустріч волонтерів СДМ формаційного характеру, під час якої учасники моляться, читають Святе Письмо, обмінюються думками. Мета цих зустрічей – сформувати спільноту. 

     Стосунки з людьми – це насправді дуже важливо. Бог доручив нам один одного. 

     Саме над цією темою роздумували учасники зустрічі волонтерів СДМ.

     «Це була перша зустріч, яку я проводила. Скажу чесно, не очікувала такого жвавого зацікавлення. Дуже відчувається прагнення до об‘єднання всіх учасників, які є українцями, прагнення поділитися своїм досвідом» – ділиться Анастасія Кур‘ята, представниця оргкомітету.- Ми говорили про відповідальність за стосунки на основі книги Буття. Бог поклав на нас відповідальність за будування відносин і будування світу також. Бог хоче, щоб ми долучались до створення.  Молоді люди ділились своїм пережиттям еміграції через війну. І для всіх, як виявилось, дуже важливою була спільнота. Складно, коли немає своїх людей навколо і справжнє щастя – повертатись до своїх».

     Ключові питання, які обговорювались на зустрічі:

     Світові дні молоді – це зустріч представників дуже різних культур. Як будувати стосунки з людьми, наприклад, іншого віросповідання? 

     Готуючись до такої масштабної події, молодь готується до можливої зустрічі з представниками народу, який веде кровопролитну війну на нашій землі. Яким має бути спілкування з ними і чи взагалі має бути? 

     Стосунки з найближчими людьми – це нерідко найскладніші стосунки. Вони потребують второпності, психологічної зрілості та відповідальності за свій вибір. 

     Бог дає нам вільну волю – і ми несемо за неї відповідальність. 

     Складнощі у Відносини з людьми лікуються відносинами з Богом – Святими Тайнами, молитвою.

     Опісля формаційної, відбулась також зустріч українського оргкомітету СДМ, який переживає важку втрату одного зі своїх товаришів – отця Григорія Назара, який відійшов до вічності. Попри це всі учасники оргкомітету розуміють, наскільки важливо зараз бути зібраними і продуктивними, щоб таки здійснити мрію отця, аби якнайбільше української молоді взяло участь у СДМ.

     На 3 червня заплановано також офлайн-зустріч для волонтерів СДМ, яка передбачатиме спільну формаційну та культурну програму у Патріаршому домі, що у Львові. 

     Підготувала Тетяна Трачук

      

     Читай також

    • В Горлицях молилися за протоєрея Григорія Назара в річницю смерті
    • «Усмішка української молоді є надією вашого народу», – брати Taize Блаженнішому Святославу
    • Презентація книги сестри Антонії Шелепило «Плани на завтра. Старий Завіт: Нові лінзи для Божого Слова»
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)