Потужні молитви для перемоги над ворогом

Читай також

 • #НазустрічРіздву. День 15. 29 листопада. Запрошення усім своїм життям шукати Бога
 • #НазустрічРіздву. День 14. 28 листопада. Боже Слово – світильник на моїх дорогах
 • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
    • Потужні молитви для перемоги над ворогом

     Ми ― на війні, і наш ворог хоче вбити, вкрасти і погубити. Але ми маємо підбадьорення: Ісус Христос ― на нашому боці, і Він бажає, щоб у наших життях була перемога. Як писав апостол Павло:

     «Ви, діточки, від Бога, і перемогли їх, бо більший той, хто у вас, ніж той, хто у світі». (1 Йоана 4:4)

     Бог не хоче, щоб ми просто сиділи і нічого не робили у відповідь на витівки диявола. Каже нам:

     «Одягніться в повну зброю Божу, щоб ви могли дати відсіч хитрощам диявольським» (Ефесян 6:11).

     Господь дав нам два потужні види зброї: молитва за Святим Писанням і прославлення Господа.

     Приклади молитов:

     Це я:

     «Жінка й каже до нього: «Відаю, що має прийти Месія, чи то Христос. А прийде, то все і звістить нам.» А Ісус їй: «То я, що говорю з тобою.»» (Йоана 4:25-26)

     Господи Ісусе, я славлю Тебе, бо Ти ― Той Месія, Який мусив прийти і звільнити мене. Я славлю Тебе за те, що жодна зброя сатани проти мене не може стати на заваді Твоїм планам.

     Я – хліб життя:

     «Ісус же їм: «Я ― хліб життя. Хто приходить до мене ― не голодуватиме; хто в мене вірує ― не матиме спраги ніколи». (Йоана 6:35)

     Господи Ісусе, я славлю Тебе як свій хліб життя, той єдиний, який по-справжньому може задовольнити всі мої потреби. Я славлю Тебе за те, що Ти любиш мене, і за те, що Твоя любов вічна. Дякую тобі, що навіть коли я відчуваю себе нелюбою, я можу прийти перед Твоє обличчя і попросити Тебе наповнити мене глибоким усвідомленням Твоєї нескінченної любові.

     Я – добрий пастир:

     «Я ― добрий пастир. Добрий пастир життя своє за овець покладе.» (Йоана 10:11)

     Дякую Тобі, Господи Ісусе, за те, що Ти мій добрий пастир. Я славлю Тебе за те, що Ти обіцяв заповнити всі мої потреби, і за те, що Ти ведеш мене до тихих вод, де моя душа може відновлюватися. Дякую Тобі за те, що я можу довіряти Тобі на кожному переході, і за те, що мені не треба боятися, бо Твої наміри про мене добрі.

     Я світло світу:

     «Знову Ісус говорив до народу і сказав їм: Я світло світові; хто піде за Мною, той не ходитиме в темряві, але матиме світло життя». (Йоана 8:12)

     Господи, іноді цей світ здається надто темним! Як я вдячна Тобі, що Ти прийшов як світло, і за те, що Твоє світло завжди перемагає пітьму. Я дякую Тобі, що навіть коли сатана спокушає мене темними думками про розчарування, Твоє світло може підняти мій настрій.

     Я – воскресіння і життя:

     «А Ісус їй: «Я ― воскресіння і життя. Хто в мене вірує, той навіть і вмерши – житиме!». (Йоана 11:25)

     Ісусе, я славлю Тебе за те, що ти можеш відновити все в моєму житті. Ти готовий і можеш взяти мертві мрії та вдихнути в них життя. Я дякую Тобі за те, що Ти безупинно відновлюєш і перетворюєш мене на людину, якою Ти покликав мене бути.

     Я – шлях, істина і життя:

     «Ісус до нього: «Я – путь, істина і життя! Ніхто не приходить до Отця, як тільки через мене». (Йоана 14:6)

     Господи Ісусе, я славлю Тебе за те, що Ти показав мені, як дивитися в очі правді про моє життя. Дякую Тобі за те, що коли я готова подивитися правді в очі, Ти можеш принести зцілення та цілісність у моє життя. Я славлю Тебе за те, що Ти є абсолютною істиною, в якій я можу знайти спокій.

     Я ― виноградина:

     «Я виноградина, ви ― гілки. Хто перебуває в мені, а я в ньому, – той плід приносить щедро. Без мене ж ви нічого чинити не можете». (Йоана 15:5)

     Я славлю Тебе, Господи Ісусе, за те, що хоч я часом і не здатна ні на що, Ти завжди здатен. Я славлю Тебе за те, що Ти лоза, і все, про що мені варто турбуватися, це спокій у Тобі. Дякую Тобі за те, що якщо я буду вірна Тобі і славитиму Тебе, Ти зміцниш мене і даси мені можливість робити те, до чого Ти покликав мене.

     Я ― живий:

     «Коли я побачив його, впав до ніг його, як мертвий. А він поклав правицю свою на мене, кажучи до мене: «Не бійся: я – перший і останній, і живий; і стався мертвий, і от – я живий на віки вічні; і маю ключі смерти й аду». (Об’явлення 1:17-18)

     Я славлю тебе, Господи Ісусе, як Живого. Я схиляюся перед Тобою і поклоняюся Тобі. Я така вдячна Тобі за те, що мені не потрібно відчувати страх смерті, бо Ти живий. Дякую Тобі за те, що я зможу поклонятися Тобі і славити Тебе всю вічність.

     Переклад Наталії ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • #НазустрічРіздву. День 15. 29 листопада. Запрошення усім своїм життям шукати Бога
    • #НазустрічРіздву. День 14. 28 листопада. Боже Слово – світильник на моїх дорогах
    • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"