Потрібно вчитися молитися правильно

Читай також

 • Під час аудієнції я запитав Папу Франциска: «А знаєте, що про Вас в Україні говорять?»
 • Наблизьтесь до Бога, то й Бог наблизиться до вас 
 • Зібрати під крила
    • Потрібно вчитися молитися правильно

     Якщо молитва є цінністю для нас – нам потрібно вчитися «молитися правильно». Правильна молитва характерна проявом поваги до Бога/ Багато людей моляться так, ніби Бог перед ними в боргу і зобов’язаний дати, те, що вони просять. Вони ставлять Йому ультиматуми типу: «Якщо Ти мені не відповіси, я піду з церкви», або: «Якщо Ти мені не відповіси, я перестану вірити в Тебе». Хіба має право людина заявляти подібне Богові?

     Стаючи на молитву, ми повинні мати розуміння до Кого ми молимося! Ми ж приходимо до Володаря і Творця всесвіту. Він заслуговує найбільшої пошани і поклоніння.

     ‘Правильна’ молитва характерна наполегливістю, в Біблії розповідається про боротьбу Якова з кимсь таємничим, який відмовляється назвати своє ім’я, але Яків не відпускав його доти, поки не отримав від нього благословення. Часом в наших конкретних ситуаціях, якщо не бачимо негайних результатів, виникає спокуса перестати молитись, опустити руки. Але не варто зразу здаватися. Витривалість і молитовна боротьба життєво необхідні для життя з Богом.Тому не упускаймо підняті в молитві руки, а в покорі чекаймо на відповідь Божу.

     Кінцева мета молитви – отримати не те, що ми хочемо, а навчитися бажати того, що дає Бог. Але цього ніколи не станеться, якщо ми не підпорядкуємо свою волю Йому і не довіримо себе в руки Божі. Ісус вчить, що фокус в наших молитвах повинен бути спрямований на те, щоб молитися про ті речі, які є волею Божою. Всі наші молитви повинні бути спрямовані на те, щоб нам принести на землю волю Божу.

     Владика Венедикт АЛЕКСІЙЧУК

     Читай також

    • Під час аудієнції я запитав Папу Франциска: «А знаєте, що про Вас в Україні говорять?»
    • Наблизьтесь до Бога, то й Бог наблизиться до вас 
    • Зібрати під крила
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.