ФОРУМ ВИДАВЦІВ: презентація книги “Історія УГКЦ за 90 хвилин”

«Історія УГКЦ за 90 хвилин» – це нове популярне видання, яке в доступній формі описує історію Української Греко-Католицької Церкви від початків християнства на території України до сьогоднішнього дня, – Видавництво “Свічадо”

Презентація книжки “ІСТОРІЯ УГКЦ ЗА 90 ХВИЛИН” в рамках Форуму видавців. Учасники: автор книжки Анатолій Бабинський і головний редактор сайту «Історична правда» та ведучий однойменної передачі на телеканалі ZIK Вахтанг Кіпіані. Модератор директор РІСУ Taras Antoshevskyy (” ДКЦ “Архистратиг”, вул.Винниченка, 22а). 

Книжка написана в стилі «просто про складне» для того, щоб той, хто мало знайомий з історичним шляхом українських греко-католиків, зміг охопити цілісну картину перебігу подій за досить короткий час. Текст книги доповнено оригінальними цитатами відповідних епох, а також відповідними картами, які покликані допомогти Читачеві “відчути” і “побачити” цю непросту історію.

Ця книжка про історію в тисячу років, – Анатолій Бабинський, автор

«Часом скидається, що назва УГКЦ і зміни в ній відображають сам історичний шлях українського народу, якого Бог поставив на перехресті різних впливів: Сходу і Заходу, Півдня і Півночі. УГКЦ є наглядним прикладом того, як цю непевність «життя на перехресті» можна творчо спрямовувати в позитивному напрямку».

«Присутність у назві Церкви означення «Українська» не обмежує її кордонами лише українського народу. До УГКЦ належать не лише українці, а й англійці, американці, ірландці чи навіть китайці. Всі ці люди відкрили для себе не так етнічний вимір Церкви, як унікальну християнську традицію, якою український нарід збагатив вселенську Церкву».

Завантаження карти ....

Організатор

Видавництво "Свічадо"

www.facebook.com/events/493949494296026/

Інші події з категорії

Напиши відгук