БЛОК ШОСТИЙ. ЗУСТРІЧ ДРУГА. В ЄДНОСТІ – СИЛА

Читай також

 • БЛОК СЬОМИЙ. ЗУСТРІЧ ДРУГА. ФІНІШ – ЦЕ ПО СУТІ СТАРТ
 • БЛОК СЬОМИЙ. ЗУСТРІЧ ПЕРША. НАЙБІЛЬШИЙ СКАРБ
 • БЛОК ШОСТИЙ. ЗУСТРІЧ ТРЕТЯ. ОВЕЧКИ ХРИСТОВІ, АЛЕ НЕ СТАДО
  • Оціни

     БЛОК ШОСТИЙ. ЗУСТРІЧ ДРУГА. В ЄДНОСТІ – СИЛА

     Талісман:

     Сім’я По із м/ф «Панда кунг-фу 3»

     Біблійний уривок:

     Еф 2, 11-22

     Мета:

     Пояснити значення Церкви і спільноти в житті християнина;

     Дискусійне питання:

     Бог один і любить усіх людей, а окрім християн Йому поклоняються також юдеї й мусульмани; тож чи є сенс після цього всього належати до якоїсь релігії, ходити до церкви, якщо можна просто поклонятись одному Богові або просто бути доброю і чесною людиною?

      

     Джерела для катехизації:

     Біблійне читання: Еф 2, 1-22
     Катехизм УГКЦ «Христос - наша Пасха», 283-289
     Катехизм Католицької Церкви, 839-848

      

     Рекомендований порядок проведення катехизації:

     1Після молитви розповідаємо про те, що люди, які не належать до Церкви і не мали змоги чути Слово Боже можуть спастися, коли жили за законами природної моралі.

     2І тоді напрошується висновок: а для чого це все взагалі потрібно, ті Церкви й обряди, якщо можна було би просто жити за законом сумління? І відповідно, для чого нам потрібні священики й інші вірні, якщо Бог може спасти нас кожного зокрема? Що собою являє Церква?
     3Під час цієї дискусії вам допоможе ККЦ, пп. 839-848. Зокрема звідти можна буде чіткіше дізнатись вчення Церкви про спасіння для нехристиян. Зокрема там ідеться, що спастися можуть люди, які не з власної вини не мають можливості почути Благу Вістку про Спасителя, але шукають Його своїм серцем і живуть за природнім законом, який Він вклав у кожну людську душу.

     А як щодо тих, які все ж почули Євангеліє Христове й увірували? Відповідь на це питання дає Святе Письмо (біблійне читання з Еф 2,11-22). Ключовими у даному уривку є його останні слова, де говориться, що ми, християни, разом є міцною будівлею, фундаментом якої є сам Христос.

     Цікавим є вживання в цьому уривку словосполучення «міцно споєна», що в грецькому оригіналі передається через одне слово «сингармолоґео», що бере свій корінь від слова «гармонія» – «злагода». Таке слово у всьому Новому Завіті вживається лише двічі, другий раз – у тому ж Посланні до Ефесян 4,16, де говориться про досконалий гармонійний уклад людського тіла, де кожен орган, пов’язаний з іншими органами, спричиняється розбудови й зросту організму. Саме такою має бути «міцно споєна» будівля Церкви Христової.

     4Інтерактив: Вежа – ділимося на декілька команд по 5-6 осіб. Ведучий називає комбінацію (наприклад – дві ноги, одно коліно, чотири руки) завдання команд як найшвидше побудувати вежу так щоб на землі було тільки те що сказано в комбінації. Хто виконає першим той переміг. Таких комбінацій може бути декілька. (гра на єдність та доповнення один одного). За виграшні бали можна давити якісь винагороди.

     5Таким чином, роблячи висновок кажемо, у спільноті Церкви кожен із нас є ближчим до Царства Божого, тому що тоді він не  самотній, а заручений підтримкою своїх братів та сестер у Христі, який є наріжним каменем Божого Народу.

     6Молитва:

     Псалом 133 (132)

     Знайшов помилку? Допоможи виправити! Виділи фрагмент тексту та натисни Ctrl+Enter.

     Читай також

    • БЛОК СЬОМИЙ. ЗУСТРІЧ ДРУГА. ФІНІШ – ЦЕ ПО СУТІ СТАРТ
    • БЛОК СЬОМИЙ. ЗУСТРІЧ ПЕРША. НАЙБІЛЬШИЙ СКАРБ
    • БЛОК ШОСТИЙ. ЗУСТРІЧ ТРЕТЯ. ОВЕЧКИ ХРИСТОВІ, АЛЕ НЕ СТАДО
     • Оціни

        

        

       Підпишись на новини

       Коментарі

       Напиши відгук